reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Hej dziewczyny moja przyjaciólka mery zainstalowała mi dzisiaj wraz ze swoim mężem wasza strone jezeli można chciałabym sie dołaczyćdo rozmowy bo mimo że mam dwoje małych dzieci to najczesciej po "samym zyciu"jestem wolna i nudzi sie mi.mówią do mnie basiek mam córke angelike prawie 4-letnia i syna mateusza,który ma 14-miesięcya przeszłam z nimi jakby mieli minimum juz po 18lat
 
Witam:-),
Basiek19810 witaj i zapraszamy do rozmowy:tak:. Można wiedzieć, co Twoje Szkraby już tak nabroiły:confused:?
Mery i Ania_BB dziękuję za podpowiedzi, ale jak na razie zaprzestaję poszukiwań, bo mnie już nerwica bierze:wściekła/y:. Znalazłam jedną super ofertę Willa Amberia, Jastrzębia Góra - wakacje z dziećmi, całoroczne wczasy z dziećmi, nad morzem , wakacje z dzieckiem , ale już mają wszystko zarezerwowane:szok:.
Wiktor trochę się uspokoił pod względem marudzenia, ale za to zrobił się wszędobylski - ledwo człowiek oczy z Gagatka spuści, a już coś zmajstrować potrafi; ostatnio wziął się za przesadzanie kwiatków, a elektryka to jego konik:-p.
Wczoraj podpisałam w pracy umowę na czas nieokreślony, więc koniec martwienia się o przyszłość , choć pod tym kątem:-p.
Pozdrawiam:-D.
 
No to Dorcia wielkie gratulacje.
Basiek to moja sąsiadka, którą witamy w naszych skromnych progach.
 
Hej dziewczyny dzieki za przywitanie.moja andzia mając 3tygodnie dostała zapalenia ucha pojechałm do osrodka zdrowia po pomoc do pediatry lekarz podał doustnie antybiotyk dalacin c w dawce kosmicznej.ja jako młoda matka nie przeczytałam ulotki gdyz jeszcze wtedy wierzyłam ze poszłam do lekarza.antybiotyk pomógł niemal natychmiasy anglika sie uspokoiła zaczeł jesc spac.spokój jednak był krutki po paru dniach dziecko dostało wysokiej temperatury zwijało sie z bólu a ja z rozpaczy. Postanowiłam jechac do szpitala.trafiajac na oddział z bardzo osłabionym dzieckiem okazało sie że ma powiekszona wątrobe a antybiotyk zrobił niesamowite spustoszenie w jelitkach, stan był ciezki.całkowitwe leczenie trwało ponad 2lata.natomiast matek majac 7m-cy złamał reke.lekarz przyjmujący nas na pogotowiu stwierdził ze gips na dwa tygodnie w zupełnosci wystarczy.po dwuch tygodniach bez przeswietlenia gips został sciągniety jednak reka na drugi dzień spuchła po wizycie u innego chirurga diagnoza natychmiastowa operacja/kosci sie rozpadły/kolejne 2m-ce gipsu.żeby tego było mało podczas operacji ręki ktos zwrócił uwage ,że dziecko ma przepukline pępkowa rowniez do szbkiej operacji/gdzie dodam,ze o pepku powiedziano mi ze tak go brzydko obcieto podczas cesarki nikt niemówiłze dziecko może miec przepukline/.w zeszłym tygodniu zostły ściągniete szwy.dziewczyny polecam chirurga dr.korzonkiewicza w oby dwóch sprawach pomógł matkowi jak przystaje na lekarza.
 
Dzień dobry:-),
Basiek19810 to rzeczywiście miałaś już niezłe przejścia ze swoimi Skarbami:szok:. Niewinne Dzieci musiały cierpieć przez konowałów:wściekła/y:!!! A składałaś gdzieś skargę:confused:? Ja bynajmniej bym nie odpuściła, bo nie dość, że Dzieci cierpiały przez głupotę konowałów to i wydatki pewnie z tym też były niemałe:dry:. Wiem, że dla dobra dziecka człowiek jest w stanie zrobić wszystko i nie przelicza się tego na pieniądze, ale zdrowie, a nawet życie Twoich Szkrabów było zagrożone przez czyjąś niewiedzę:no:!!! Koszmar:wściekła/y:!!!
Mery im nas więcej tym lepiej:tak:.
Miłego dnia:-D.
 
Co do skargi zdecydowałam sie wniesc na tego chirurga jak sie dowiedziałam od dyrektora szpitala wciagu tego feralnego miesiąca ten konował/jak go nazwałas/miał juz 5 wpadke tylko,ze pierwsza na dziecku,zobaczymy jak to sie skonczy.zdziwiona jestem równiez zachowaniem dyrektora,który nadal współpracuje z kim tak niedoswiadczonym. Mery a ty co porabiasz ,ze jeszcze cie tu niema?czyzby wiesia nawiedziła twoje córy?
 
Witaj Basiu! Szczerze współczuję przeżyć. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
My też z Michałkiem trochę na początku przeszliśmy, szpital, antybiotyk niepotrzebnie podany, ale w porównaniu z tym, co przeszły Twoje Maleństwa to nic. Trzymaj się.

Dorcia gratuluję umowy na czas nieokreślony. :-)
 
Witam bielskie Mamusie :-D
Trochę z nieśmiałością przyłączam się do Was :-) Moje Maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu. Bardzo się z niego cieszymy. Mieliśmy trochę strachu o zdrowie Maluszka, przeszliśmy m.in. amniopunkcję w Rudzie ale teraz wszystko jest już w najlepszym porządku, Malutki jest zdrowy, ze spokojem czekamy kwietnia. W związku z tym, że to nasz pierwszy Szkrab wszystko jest dla nas nowe ;-)
Pozdrawiam
Asia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Asia fajnie że już wszystko ok a do kwietnia juz niedaleko. Jak nie będziesz czegoś wiedziała odnosnie maleństwa to wal do nas jak w dym a napewno pomozemy.
Weekend i po weekendzie. W sobotę byłam z dziewczynkami na balu karnawałowym w przedszkolu wybawiły się potańczyły, tak wiec został tydzień przedszkola i ferie. Dowiedziałam si,ę dzisiaj że panuje ospa i szkarlatyna ciekawe co będzie u nas.
Wczoraj pojechaliśmy do Bielska na zakupy ale wyjazd z dziecmi równa sie brak spokojnych zakupów.
Odebraliśmy wyniki wymazu z gardła są ok dzisiaj będą z nosa ale chyba trzeba powtórzyć bo możliwe że po antybiotyku wyszły zakłamane.
No spadam coś porobić
Aha co do nocnego jedzenia jest sukces żeby nie zapeszyć Patka pije tylko wode między 2 a 3 i śpi tak wiec już nie jemy mlekaw nocy.
 
Do góry