reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska widoczna pod swiatlem

Gofer333

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
30
Witajcie dziewczyny mam krotkie pytanko czy tez widzicie druga blada bardzo niewidoczna kreske zauwazalna pod swiatlem ? Bo juz sama nie wiem czy mam urojenia czy cos .Z gory dziekuje za odpowiedzi :*
IMG_20190904_111823.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Wow... Jedna koleżanka tak miała, a tu już Ci odpisały 4 kobiety, że masz urojenia, czyli statystycznie rzecz biorąc - wywnioskuj sama.
Czy Ty podswietlilas test latarką? Jeżeli tak to na każdym ta kreska byłaby widoczna. Zrób normalne zdjęcie
Nie podswietlalam :) robilam zdj pod swiatlem bo ja tylko bylo widac pod swiatlo gdy robilam normalnie aparatem ciezko bylo ja dostrzec a jak dalam pod swiatlo widac bylo takie cos jak na zdj . Mozliwe ze ten test juz ma tam taka kreske ale moja kol tez tak miala i okazalo sie ze w ciazy byla a miala kreske tylko pod swiatlem widoczna do tego tylko cien odbijajacy sie od drugiej :/
 
To po co robisz zdjęcia starego testu? Zrób nowy test i zobacz czy jest druga kreski, bo po tygodniu powinna być już gruba krecha.
Ja robilam zdj od razu po wykonaniu testu lecz teraz dopiero na forum zadalam pytanie bo mnie to zaczelo zastanawiac i spokoju mi to nie dawalo :) mam zamiar zrobic drugi test i tak .
 
reklama
Nie wierzę... to jest tylko cień kreski która znajduje się pod obudową testu (w tym miejscu na płytce powinna się pojawić kreska) I NIGDY nie czyta się testu pod światło ponieważ taka kreska znajduje się w każdym teście. Sama napisałaś że inaczej niż pod światło kreska nie jest widoczna czyli test negatywny. A jeżeli test został wykonany tydzień temu to radzę zrobić nowy bądź pójść na badanie krwi (beta).
 
reklama
Do góry