reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blagam o pomoc przy interpretacji USG :(

kicia zrób tą betkę jutro rano,to będziesz wiedziałą,który to tydzień i ja bym poszła od razu,bo po co masz się denerwować;).trzymam kciuki!
a tego lekarza bym opieprzyła,że robi usg ciąży,a się nie zna i kasę ciągnie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kicia ja byłam na pierwszym USG ciąży w 6 tyg 4 dniu i było bardzo ładnie widać. Ty już masz za sobą pełne 7 tygodni więc powinno być ładnie widać fasolkę :-)
no ale koniecznie usg przez pochwę tak jak dziewczyny piszą ....

będzie dobrze :-)
 
jutro zadzwonie do przychodni, ale innej :p i sie umówię...
strasznie się wczoraj wystraszyłam...naprawdę :( mówił, że zarodka nie widać itd ale mnie podniosłyście na duchu! Chwała Wam za to :*

// bety nie dam rady zrobić, bo jutro rano praca :p ale w zeszły poniedziałek była 1600
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mają rację, ja tez robiłam usg w 6 tygodniu i było extra widać kropeczkę ... no ale dopochwowe... normalnie ten ginekolog to jakiś bencwał :))) kasa wywalona w błoto i jeszcze dziewczyno stres niepotzrebny :)) nie idz więcej do tego konowała :)
 
Ja myślę, że te usg to robił Ci jakiś konował a nie lekarz. Tak jak dziewczyny pisały , przez brzuch on nie jest wstanie nic zobaczyć w tak wczesnej ciąży. Idź na usg ale do dobrego lekarza z dobrym sprzetem, ja polecam doc. Dangel na ul. Agatowej. Jest to jeden z lepszych specjalistów, ponadto oprócz certyfikaów polskich ma też zagraniczny.
Sama miałam dużo przejść z usg bo ciągle wychodziło coś nie tak i własnie ona mnie uratowała. Dobre usg i dobrych specjalistów mają tez w przychodni na ul. Karowej to jest Warszawa. ALe jest tam bardzo trudno się dostać.
W każdym razie ja tam widze jajo płodowe :)
Pozdrawiam i daj znać po kolejnym usg.
 
kurcze dziewczyny, wiecie, że ja od wczoraj pierwszy raz odetchnęłam spokojnie...nie spałam całą noc...jutro NA BANK zapiszę się do przychodni i dam znać zaraz jak coś się dowiem, a do tego czasu proszę o trzymanie kciuków :D
 
Jeśli w przychodni mają odległe terminy to zapisz się do przychodni przyszpitalnej, tam z reguły są mniejsze kolejki a jak powiesz że chcesz zapisać się aby potwierdzić ciążę to napewno szybko Cię przyjmą :) I nie stresuj się już tyle, stres szkodzi maleństwu :)
 
reklama
Wiem ze latwo powiedziec ale nie denerwowuj sie,co do usg nie musisz czekac az calego tygodnia bo moja fasolke pani doktor zobaczla w 3 tygodniu(OZ) a dodam ze najnowszego sprzetu w swoim gabinecie nie posiada.pozdrawiam
 
Do góry