reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blagam o pomoc przy interpretacji USG :(

Kicia betkę masz piękną:-D a co do usg to powinnaś mieć dopochwowe i poczekać jakiś tydzień:tak::tak::tak:napewno jest ok:tak::tak::tak:
powodzenia i się nie stresuj:-)
 
reklama
A mój gin potwierdził mi ciążę usg przez brzuch w 5 tygodniu, to sporo zależy od lekarza i od tego gdzie się jajeczko umiejscowi. Moje zdjęcie wyglądało podobnie jak to pierwsze Kici, więc ja stawiam na ciążę:tak:

A zawsze jak się denerwuję, stresuję to parzę sobie rumianek, pomaga na wszystko, a sama czynność zaparzania go i siedzenie z gorącym kubkiem, wdychanie pary pachnącej rumiankiem pomagają mi się uspokoić, polecam ten sposób:-)
 
u mnie tez w 6 tym tygodniu byl sam pecherzyk (usg dopochwowe) tydzien pózniej bijace serduszko !!!!!!! kicia nie martw się!!!! będzie OK , najgorzej jest sie naczytac o pustych pecherzykach i obumarłych ciązach ,wtedy wyobrażnia działa na całego !!!!! wiem cos o tym !!! Widziałam Twoje zdiecie USG i zdecydowanie jest to 6 tygodniowa ciąża (fotka identyczna jak moja) w 6 tym tyg ...GŁOWA DO GÓRY !!!!!!! I daj znać....:)
 
Ja bym takich lekarzy wysłała w kosmos :/
Taj jak już pisały dziewczyny: zrób jeszcze raz USG u innego lekarza.
Powodzenia! Trzymam kciuki :)
 
tak jak pisały poprzedniczki. zrób dopochwowe USG. Moja dzidzi miała 3,8mm w 6 tygodniu ciąży i było ją widać. Głowa do góry i działaj. Lepsze działanie niż oczekiwanie.
 
dziewczyny!
jutro ide do innego Gina, na USG.....jestem przerażona.....naprawdę się boję :( co jeśli faktycznie się nie udało? moje nudności to wymysł? czy z pustym pęcherzykiem też testy itp są pozytywne? też źle się czuje? dostanę zawału do jutra :(
 
Po pierwsze nie stresuj się jeżeli testy wyszły pozytywnie to znaczy, że jesteś w ciąży :-) Głowa do góry :-) Pusty pęcherzyk nie daje pozytywnego testu, a skoro masz nudności to mogą być ciążowe, albo ze stresu :-) Koniecznie jutro napisz co Ci lekarz powiedział :-)

Trzymam kciuki :-)
 
Po pierwsze nie stresuj się jeżeli testy wyszły pozytywnie to znaczy, że jesteś w ciąży :-) Głowa do góry :-) Pusty pęcherzyk nie daje pozytywnego testu, a skoro masz nudności to mogą być ciążowe, albo ze stresu :-) Koniecznie jutro napisz co Ci lekarz powiedział :-)

Trzymam kciuki :-)

Pusty pęcherzyk daje test pozytywny. Spotkało mnie to dwa razy więc wiem co mówię. Jednak różnica była taka że przy pierwszym dziecku i w obecnej ciąży miałam typowe objawy ciążowe a przy pustych pęcherzykach był tylko pozytywny test i nic poza tym. Ja myślę że przy pustym pęcherzyku już byś miała poronienie samoistne ( u mnie w 5tc i 7tc), a rację mają dziewczyny pisząc że tak wczesnej ciąży nie potwierdza się przez usg przez brzuch. Zyczę powodzenia, napewno wszystko będzie dobrze!!
 
dziękuję Wam...jutro o 14 wszystko się wyjaśni :( boję się nieziemsko, ale już wolę wiedzieć niż siedzieć i myśleć...jutro napiszę, ale trzymajcie kciuki, proszę :(

pozdrawiam :*
 
reklama
Do góry