reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Boli mnie brzuch mówią o rozciagajacej się macicy szybko przy dwójce dzieci na raz .
Często łapie zadyszkę szybciej się męczę w porównaniu do tamtej ciąży jest kolosalna różnica. A Ty jak tam? Dlaczego żałujesz ze nie w Warszawie?
 
reklama
Zupelnie inne podejscie na minus oczywiscie. Mnie wlasnie też boli brzuch i plecy ale w sumie brzucha nie mam zbyt duzego. Mam nadzieje ze dotrwam do czwartkowej wizyty i czegos wiecej sie dowiem. Beda musieli mi powtorzyc badania prenatalne bo te ktore mialam niestety okazaly sie niezbyt trafne... ja jestem dzisiaj w 12 +5.
 
Dzieci zostaly zle powierzone w rzeczywistosci byly wieksze a dwa jednemu z blizniat wyszla podwyzszona przeziernosc karkowa co okazalo sie nieprawda i dzieci przeziernosci maja zblizone. Wiec lekarze podjeli decyzje ze zrobia badania prenatalne jeszcze raz u siebie bo wyniki tych ktore mialam nie pokrywaly sie z tymi ktore oni mieli podczas badania usg. A Ty juz po prenatalnych?
 
Ja mialam robione te wszystkie badania jeszcze rpzedtym jak dowiedzialam sie ze to blizniaki wiec test pappa mialam juz robiony nie wiem czy beda kazali robic mi jeszcze raz czy nie. Ten pappa tez u nich sie robi?
 
Zapomniałem juz o tym forum, aż do dzisiaj, jak przyszło powiadomienie na mail. Ja jako tata blizniaków jjj, 2 latka i 2 miesiące, to ja byłem tym czytajacym i tu sie m.in. rejestrującym. Żona miała tak ogromna pewnośc że wszystko bedzie dobrze, że az zaraziła mnie tym i później juz sobie odpuściłem. Chłopaki jak dobrze pamiętam urodzili sie w 32tg ciąży w Szpitalu im. Matki Polki w łodzi. Ale inna sprawe chciałbym poruszyć, moi chłopcy dostawali swego czasu lek, szczepionke Synagis, jest tu też ktos kogo dzieci ja dostały? chciałbym wymienic doświadczenia. Bo to jest naprawde jakas super sprawa, bo czy znacie dzieci majace 2 latka i 2 miesiące i nie chorujące ani razu?? Ta szczepionke, czy przeciwciała powinny dostawac wszystkie dzieci. Prosze o opinie rodziców których dzieciaczki tez ja otrzymały, czy tez chowaja sie wasze szkraby bez żadnych chorób?

Przepraszam, za jakośc pisania, pisze na starym zdezelowanym laptopie bez połowy klawiszy
 
reklama
Żeby tylko się okazało ze są dwa.. Jak ja się dowiedziałam że ciąża blizniacza szok a jeszcze że najgorsze jej wydanie mam pytanie jak to się ułożyło bo ja usg w 5 tygodniu ciąży i też jednoowodniowa jednokosmówkowa ale na razie nie widać jeszcze serduszek jestem skołowana bo u nas w rodzinie nie było tendencji do blizniaków
 
Do góry