reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

No już właśnie po tych przewrotach na brzuch zmieniam na spacerówki. Tak, gdzieś dobre pół godziny obydwaj gryźli wózek ;)
A dzieci zazwyczaj wyższe od rodziców, także może mąż ma rację ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. My po wizycie usg glowy i wreszcie wszystkie torbielki się powchlanialy :)
Jeszcze mamy wizytę u neurologa w poniedziałek i kardiolog i echo serca w maju. Mam nadzieje, ze też już bedzie ok i zakonczymy te wycieczki po lekarzach :)
Moje dZieciaki 6,5 miesiaca i 7800 i 8600 :) takie grubaski :) a ciuchy na 74 i 80 nosimu :)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon oj tam ze odrazu grubaski, po prostu dzieci z apetytem :).
Wrzuć jakieś zdjęcie maluchów.
Super ze torbiele się wchloneły, ja będę wiedziała w niedziele bo u jednej panny była torbiel milimetrowa.
Ja z moimi byłam ostatnio u neurologa to powiedział że nie widać po nich w ogóle że z bliźniąt i rozwijają się idealnie. Tobie też życzę żeby tak powiedział lekarz :).
Nietupska patrzyłam dziś jeszcze raz na zdjęcie. Kurcze jak ty ich rozróżniasz, no i podobni do mamy są :).
 
Też nie wiem nietupska jak tych ich rozróżniasz :) i fakt podobni do Ciebie :)
A to moje maluchy :)
1490434399-aaaaaa.jpeg
1490434430-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon Superowe maluchy. Fajnie ze taką ciemniejszą skórę mają to nie będą się martwić opalaniem. Moje blade jak ja i mąż :). Widzę że córeczka poważnie do zdjęć podchodzi :) u moich też ciężko złapać uśmiech na zdjęciu.
 
U mnie Zosia ciemną ma skórę ale Tymek to bladzioch straszny :)
Super że u was neurolog tak dobrze dzieciaki ocenił :) liczę na to samo w poniedziałek

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon jakie kluseczki słodkie! Urocze niemowlaczki.

Moi chłopcy na zdjęciach rzeczywiście czasem są nie do odróżnienia ale różni ich przede wszystkim waga (1,5 kg różnicy). Ignacemu też jakoś inaczej włosy rosną, ma bujniejszego irkoeza niż brat.
 
reklama
A u nas coraz lepiej. Maluchy strasznie kumate się zrobiły. Jak jeździmy wózkiem po lesie to wiedza juz, w jaka drogę trzeba wjechać, zeby zobaczyć ambonę. Dosłownie hopla maja na tym punkcie. Dzień w dzień trzeba im rysować ambony, potwierdzać, ze są w lesie, ze maja drabiny, jak się po nich wchodzi. A o traktorze nie wspomnę - co 15minut któreś z nich warczy i mówi tata brum brum. W kazdej książce, w której jest ciągnik jest tez tata. Wiec mam monotematyczne dzieci
 
Do góry