reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

karmelova- powiem ci, ze twój post mnie pocieszyl. Bo już myslalam, ze moje dzieci sa jakies nienormalne albo ze mna jest cos nie halo. Ale widać, to taki wieki. Trzeba przez to przejść. Może później będzie lepiej....moze
 
reklama
Dziewczyny będzie lepiej, na pewno, mojej sis syn był taki beksa, trzeba mu było poświęcać cały czas, wył o byle co, tak jak piszecie, bo na rączki, bo nie na rączki, bo jeść, bo nie jeść, minęło mu, teraz ma 6 lat i kochany jest.

A jeżeli chodzi o bzykanko, to ja bym mogła cały czas :-D nie przejmuje się tym jak wyglądam, tzn chciałabym wygladać jak zaraz po porodzie, ale cóż mój mi nic nie gada, że źle wygladam, nawet często mnie chwali, ze super wygladam czy coś, więc to też buduje, A urodziłam 3 dzieci więc z tego jestem dumna ;)
 
Bibiana tak niestety jest jak pisałam.Kiedyś to było normalne,że na siłę się ściągało i tym starszym lekarzom nie przetłumaczysz.Napisałam żebyście dziewczyny trochę o tym poczytały i były świadome i nie dały zrobić krzywdy dzieciom.U nas już za późno i zabieg jest konieczny ale zaufanie do lekarzy w pl straciłam.
 
Co do odciagania skórki u chlopcow to nam kazala pediatra wiec przy kąpieli sciagam mu.

Julianna- sztywno tak żeby samemu bez mojego trzymania z przodu to nie bo się kiwa do przodu. Ale jak go posadze obok poduszek to ladnie siedzi tylko kiwa się do przodu :)

Co do ząbków to od 2 msc wierci sobie w budzi i ma dwie malutkie jasne plamki na dole gdzie będą ząbki wiec może na 6 msc mu cos wyjdzie:)

Emilek- szybko ruszylas z jedzeniem:) ja się trochę boje bo on jest po tej bakterii wiec tak we wrześniu znaczne od kleiku ryzowego. Polecacie jakiś sprawdzony??

Później kaszki kukurydziane i mam próbować z gotowana marchewka, brokulem, ziemniaczkiem. I obserwować go po 3-4 dni.
Dzięki ze rozpisalas jak to u was wygląda:)
Sporo jedzą twoje brzdace:) mój jak zje 150 ml to jest ok:) tak to od 100-150 je. I to co 3 godz i ani minuty dużej nie wytrzyma:)

Jjka- wiem ze nie powinnam się martwić wyglądem bo po blizniakach brzuch rosl w tempie zastraszającym ale wy idąc z bliźniakami to każdy widzi ze macie dwójkę dzieci a u mnie ide z jednym i brzuch taki jaki jest
Nie każdy wie co się stalo. .. a ja na czole napisane nie mam.
Ludzie lubią gadac a mi z tym źle:/

Karmelova- nie dziwie Ci się. Budowy i wszelkie remonty wykanczaja fizycznie i psychicznie. Ale glowa do góry- będzie lepiej i lepiej :)
 
Ostatnia edycja:
Cannot odciągać można ale delikatnie żeby skórka nie popękała.Czasami nie da się tak odciągnąć i lekarze ściągają na siłę i to jest błąd.Dziewczyny nie przejmujcie się wyglądem,wyglądamy tak nie z zanuedbania tylko z innego powodu i nikomu sie nie musimy tłumaczyć a jak się komuś nie podoba to niech się patrzy w drugą stronę.
 
cannot, ty sie nie martw co ludzie powiedza bo ludzie zawsze musza gadac ;) z reszta otoczeniu jest mnostwo "zapuszczonych" dziewczyn/kobiet przez lenistwo. z czasem napewno dojdziemy do figury, ja tez mam na co nazekac, czasami to sie wsciekam za to jak wygladam ale poki co nie mam sily za siebie sie wziac. juz drugi raz mi waga staje na 62 i chocbym sie teraz glodzila nie schudne grama, po prostu czasami sie tak zatrzymuje mi waga. jak juz zacznie spadac potem znowu z 56 mi nie spada przez pare miesiecy
 
Cześć Dziewczyny :) Chciałabym do Was dołączyć- 15 sierpnia na swiat przyszły moje blizniaki w 37 tc, zdrowe dostały po 10 pkt! Jesteśmy juz w domu i cały czas walczę o laktacje i z tym problemem zwracam sie do Was. Czy udało Wam sie karmić dwójkę tylko piersia? Jak pobudzić laktacje? Wydaje mi sie, ze mam mało pokarmu, bo dzieci potrafią 3 h wisieć przy cycu, a i tal ssia palce i sa głodne:/ Dlatego od czasu do czadu daje mm, ale bardzo bym tego nie chciała. Czy możecie cos poradzić, napisać cos z własnego doświadczenia?
Pozniej wyrzucę fotkę moich Skarbów :)
 
reklama
Ineska masz laktator? Po kazdym karmieniu odciagaj przez 30 minut nawet jak nic nie leci to powinno pobudzić laktacje. Duzo jedz i pij. Mi tylko przez miesiąc sie udalo na swoim mleku pozniej musialam dokarmiac. Karmienie powinno trwac 15-30 minut moze troszkę dłużej ale napewno nie 3h. Powodzenia. Czekamy na fotki ;)
 
Do góry