reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Cannot jaki slodziak. Ale bedzie lamal serca dziewczynom.
Wlasnie ostatnio kolezanka po calym miescie szukala szczepionki bo nigdzie nie bylo.

Anulfka super ze dostalisvie rahabilitacje do domu zawsze to ulatwienie dla was. Super ciesze sie bardzo.
 
reklama
Dziewczyny jak ja zaczynalam szczepic byl juz problem ze szczepieniem 5w1 i dlatego od początku zdecydowalam na 6w1 i bylo ok po szczepieniu żadnych odczynow ani problemów jak by co.
Justynia to podeślij zdjecia i ceny jakich rzeczy np kurteczek, moze mi cos wpadnie w oko to coś odkupie..
 
Anulfka my też mamy rehabilitację domową, dziś właśnie pani u nas była ;-)

Co z naszym spotkaniem?? Anulfaka chciałabyś się może w weekend spotkać?
Skoro wizyta odwołana? Napierajka, Karmelova macie jakieś preferencje co do daty? Rila chcesz do nas dołączyć??

U nas mały szpital, Maja przywlekła przeziębienie z przedszkola i zaraziła mnie i bliźniaki :cool2:
 
reklama
bibiana, cannot wy nie przepraszajcie. przeciez to oczywiste ze tutaj jest miejsce dla waszych Aniolkow!!!!!!!! zawsze bedzie jesli bedziecie chcialy wspomniec o nich :*
 
Do góry