reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja dokarmiam NAN ACTIVE 1 i u nas super się sprawdza.. nie wiem od czego to zależy.Dzieciaki mi przybrały po 1kg w 4 tyg. Ale każde dziecko ma inny zołądek, więc może kasienko rzeczywiście po zmianie mleka będzie lepiej. Nie martw się na zapas.

Dziewczyny możecie polecić jakiś termometr? Chciałabym kupić jakiś solidny, który nie będzie za każdym razem pokazywał innej temp...

Termometr MICROLIFE skroniowy FR100 (2087523663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
ech.. i stało sie.. bebilon 1 zdrozal w tesco i rossmanie kosztuje 42 z groszami, niby to tylko 4 zl za 800 gram ale przy blizniakach wiadomo jak jest
 
my zdążyliśmy kupić na allegro 13 puszek po 34zł z groszami i 12 puszek po 38 z groszami - to było z pół miesiąca temu i już zaczęliśmy 10 puszkę !!! ja widziałam bebilon 1 nawet po 50zł i ponad 50zł !!!
 
ech.. i stało sie.. bebilon 1 zdrozal w tesco i rossmanie kosztuje 42 z groszami, niby to tylko 4 zl za 800 gram ale przy blizniakach wiadomo jak jest



Manila jak bylam teraz w PL na 3 tyg w bydgoszczy Bebilon kosztowal 45 zl

u nas w Anglii przeliczajac kosztuje od 45-50 zl
a w ogole tu najtansze mleko jest Hipp i kosztuje na PL 40 zl nie ma np bebiko za 11zl jak w biedronce :~(( to jest porazka
 
ja kupuje najtaniej w kauflandzie bebiko 1 za 11,90! polecam, bo wszedzie drożyzna. Jak duzo Wam idzie mleka? Mi w tej chwili bebiko 300 g starcza na 1,5 dnia a dokarmiam tez 2 razy dziennie cycem :szok:
 
reklama
Ja Bebiko za 15 zł kupuję i karmię tak jak w rozpisce co 4 godz. po 120 ml wody i 4 łyżeczki mleka..i mam wrażenie że to za mało...
 
Do góry