reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Głowa mi pęka :-( Ja już nie wyrabiam, wczoraj od 11 wrzask. Bąki zrobiły sobie przerwę na czas kąpieli i po mleczku dalej koncertowali do 4 rano....a od 7 znowu to samo. Chyba zacznę z nimi krzyczeć!!!!

Palinka widzę, że u ciebie to samo. Ja planuję urlop....m zawiezie mnie na oddział psychiatryczny za tydzień-dwa......:szok:
 
U mnie dla odmiany spokoj, ja spalam cala noc - jejku ale to rarytas. Moja mama postanowila sprawic mi niespodzianke i cala noc oprawiala bable sama, taka bylam zmeczona ze nawet nie slyszalam ich placzu. Akumulatory doladowane, zwlaszcza, ze pani rehabilitantka wczoraj zadnego obnizonego napiecia nie stwierdzilau Laury, wrecz zrobila oczy na takowa diagnoze. Rowniez zadnej asymetri nie maja. :-):-)
 
reklama
Do góry