reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Bliźnięta

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Podobną są tu dwie mamy bliźniąt. Chciałabym zapytać jak Wam było w ciąży, jak poród i jak dajecie radę bo trochę się boję.

reklama

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
Te mamy to ZIUTA i ASIULEKS
i ja nie wiem kiedy one tu zajrzą więc
cierpliwości
ale napewno odpiszą ;D

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Dzięki Basiu! Z 8 miesięcznymi bliźniętami chybaa mają mało czasu...

Ziu_ta

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja się melduje

;D
Margolis pisze:
Podobną są tu dwie mamy bliźniąt. Chciałabym zapytać jak Wam było w ciąży, jak poród i jak dajecie radę bo trochę się boję.
W ciąży było mi do twarzy ;)
czułam się ZNAKOMICIE ;D
pod koniec 7 m-ca zaczęłam łykac fenoterol na skurcze i dostałam L-4 :(
odpoczywałam w domu i urodziłam w 36 tyg c. dwóch duzych chłopaków 3300 i 2600 ;D

Poród cc - spoko, nie bolało :laugh:

radę dawałam jak do pracy chodziłam 8)
a teraz siła wyższa i na wychowawczym siedzę
i takie sa moje emocje >:D O0 :p 8) ;D :mad:

Trzymaj się Margolis mocno
i wal smiało jak bedziesz miała pytanka jakieś
odpoczywaj duzo, spij, odwiedzaj znajomych, czytaj książki, oglądaj dobre filmy, spaceruj..................................
ciesz się samotnością ;D ;)
bo niedługo........................... ::)

dżiiiiiiiiiiiiiiiiiii
chyba Cie nie wystraszyłam??? ;D

asiuleks

Rozwiązania
0
Witaj Margolis :laugh:
Nie martw sie - dasz sobie ze wszystkim rade :laugh: To na poczatku tylko tak strasznie wyglada.Najtrudniejsze byly pierwsze 3 miesiace zycia chlopcow - ciagle tylko jedli i jedli. Pozniej zaczeli przesypiac mi cale nocy ( i tak jest do dzisiaj). Teraz jest juz fajnie tylko chlopaki sa bardzo zajmujacy. Trzeba miec oczy dookola glowy. Ciagle cos psoca, kombimuja, broja :laugh: Czasami dadza mi niezle popalic, ale jak spojrze na nich jak sie razem bawia, jak jeden drugiego kocha, jak sie smieja do siebie, to mi sie łezka w oku kreci :)
A ciaza - no ja cala przelezalam - od 8 tygodnia, ale to tak bardziej profilaktycznie, nic sie zlego nie dzialo,ale lekarze kazali mi duzo lezec i odpoczywac.
Ty tez uwazaj i dbaj o siebie i dzieciaczki. Ciesz sie brzusiem bo ciaza bardzo szybko ci zleci. I spij ile mozesz bo pozniej nie bedziesz miala mozliwosci sie wyspac ;D
Napisz cos o sobie?To twoja pierwsza ciaza???Ktos bedzie ci na poczatku pomagaL???

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny! To moja pierwsza ciąża - długo wyczekiwana. Właściwie prawie od początku jestem na zwolnieniu - najpierw bakterie w moczu i ból nerek, potem stres bo podejrzenie toksoplazmozy - na szczęście awidność przeciwciał wysoka więc obyło się bez antybiotyków a jeszcze na hsg na miesiąc przed zajściem wyszło, że mam macicę dwurożną więc odpoczywam bezstresowo. Chcemy się z mężem sami zająć naszymi dziećmi choć dziadkowie też mocno wyczekują. Zobaczymy jak to się ułoży. Na razie zastanawiamy się jak wszystko rozplanować - jedno łóżeczko czy dwa, jaki wózek, co kupić, jak się przygotować. A jak Wy technicznie rozwiązałyście te sprawy?? Będę wdzięczna za każdą sugestię. Przeczytałam wczoraj książeczkę Bliźnięta i co dalej i trochę więcej optymizmu nabrałam. :)

asiuleks

Rozwiązania
0
My od poczatku mamy dwa łóżeczka :laugh: Kazdy spi w swoim, chociaz czasami sie zamieniaja :laugh: Wozek kupilismy firmy MIKADO i nie polecam go . Jest stanowczo za maly . Moje dzieci jeszcze roku nie maja a juz sie w nim nie mieszcza :laugh: Ostatnio Ziuta fajny wozek wynalazla i teraz czekam na opinie o nim :laugh:
Fajnie ze dziadkowie tez beda pomagac. Naprawde na poczatku przyda sie kazda para rak do pomocy, zwlaszcza ze nie bedziecie mieli od razu takiej wprawy :laugh: Duzo odpoczywaj
Pozdrawiam

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Dzięki Asiuleks!! My chyba na początek zdecydujemy się na jedno ale 140x60 ale jeszcze rozważamy. Chcemy zrobić im pokoik a wszyscy mówią, że w nocy lepiej jest mieć je bliźej własnego łóżka a tam nam się dwa nie zmieszczą My na razie rozważamy wózek firmy Implast - Spider, słyszałaś coś o nim?? http://www.implast.com.pl/ trochę dłuo się strona otwiera. W celu nabrania wpraw wbieray się na zajęcia w szkole rodzenia - są rozbudowane o opiekę nad dzidzą. ;)

reklama

asiuleks

Rozwiązania
0
co do lozeczek to wczesniej czy pozniej bedziesz musiala miec dwa, bo jak skoncza 5-6 miesiecy to beda sobie krzywde robic - wkladac palce do oczu, ciagnac sie za uszy, drapac, szczypac itp. ;D Wozek ogladalam na stronce - wydaje sie miec wygodne i szerokie siedziska - lezyska ;D kazdy (albo kazda) beda miec swoje miejsce w wozku i nie beda na siebie wlazic. Chcecie miec chlopcow, dziewczynki, czy parke????Wiesz juz czy jedno czy dwojajowe????W rodzinie mial ktos bliznieta czy to po kuracji hormonalnej???

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry