reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Bliźnięta

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez Margolis, 16 Luty 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Podobną są tu dwie mamy bliźniąt. Chciałabym zapytać jak Wam było w ciąży, jak poród i jak dajecie radę bo trochę się boję.

2. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Te mamy to ZIUTA i ASIULEKS
    i ja nie wiem kiedy one tu zajrzą więc
    cierpliwości
    ale napewno odpiszą ;D

3. reklama
  4. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki Basiu! Z 8 miesięcznymi bliźniętami chybaa mają mało czasu...

5. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ano zabiegane dziewczyny! :)
    ale na pewno się odezwą :)

6. Ziu_ta

Ziu_ta Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja się melduje

;D
    W ciąży było mi do twarzy ;)
    czułam się ZNAKOMICIE ;D
    pod koniec 7 m-ca zaczęłam łykac fenoterol na skurcze i dostałam L-4 :(
    odpoczywałam w domu i urodziłam w 36 tyg c. dwóch duzych chłopaków 3300 i 2600 ;D

Poród cc - spoko, nie bolało :laugh:

radę dawałam jak do pracy chodziłam 8)
    a teraz siła wyższa i na wychowawczym siedzę
    i takie sa moje emocje >:D O0 :p 8) ;D :mad:

Trzymaj się Margolis mocno
    i wal smiało jak bedziesz miała pytanka jakieś
    odpoczywaj duzo, spij, odwiedzaj znajomych, czytaj książki, oglądaj dobre filmy, spaceruj..................................
    ciesz się samotnością ;D ;)
    bo niedługo........................... ::)

dżiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    chyba Cie nie wystraszyłam??? ;D

7. asiuleks

asiuleks Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj Margolis :laugh:
    Nie martw sie - dasz sobie ze wszystkim rade :laugh: To na poczatku tylko tak strasznie wyglada.Najtrudniejsze byly pierwsze 3 miesiace zycia chlopcow - ciagle tylko jedli i jedli. Pozniej zaczeli przesypiac mi cale nocy ( i tak jest do dzisiaj). Teraz jest juz fajnie tylko chlopaki sa bardzo zajmujacy. Trzeba miec oczy dookola glowy. Ciagle cos psoca, kombimuja, broja :laugh: Czasami dadza mi niezle popalic, ale jak spojrze na nich jak sie razem bawia, jak jeden drugiego kocha, jak sie smieja do siebie, to mi sie łezka w oku kreci :)
    A ciaza - no ja cala przelezalam - od 8 tygodnia, ale to tak bardziej profilaktycznie, nic sie zlego nie dzialo,ale lekarze kazali mi duzo lezec i odpoczywac.
    Ty tez uwazaj i dbaj o siebie i dzieciaczki. Ciesz sie brzusiem bo ciaza bardzo szybko ci zleci. I spij ile mozesz bo pozniej nie bedziesz miala mozliwosci sie wyspac ;D
    Napisz cos o sobie?To twoja pierwsza ciaza???Ktos bedzie ci na poczatku pomagaL???

8. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki dziewczyny! To moja pierwsza ciąża - długo wyczekiwana. Właściwie prawie od początku jestem na zwolnieniu - najpierw bakterie w moczu i ból nerek, potem stres bo podejrzenie toksoplazmozy - na szczęście awidność przeciwciał wysoka więc obyło się bez antybiotyków a jeszcze na hsg na miesiąc przed zajściem wyszło, że mam macicę dwurożną więc odpoczywam bezstresowo. Chcemy się z mężem sami zająć naszymi dziećmi choć dziadkowie też mocno wyczekują. Zobaczymy jak to się ułoży. Na razie zastanawiamy się jak wszystko rozplanować - jedno łóżeczko czy dwa, jaki wózek, co kupić, jak się przygotować. A jak Wy technicznie rozwiązałyście te sprawy?? Będę wdzięczna za każdą sugestię. Przeczytałam wczoraj książeczkę Bliźnięta i co dalej i trochę więcej optymizmu nabrałam. :)

9. asiuleks

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My od poczatku mamy dwa łóżeczka :laugh: Kazdy spi w swoim, chociaz czasami sie zamieniaja :laugh: Wozek kupilismy firmy MIKADO i nie polecam go . Jest stanowczo za maly . Moje dzieci jeszcze roku nie maja a juz sie w nim nie mieszcza :laugh: Ostatnio Ziuta fajny wozek wynalazla i teraz czekam na opinie o nim :laugh:
    Fajnie ze dziadkowie tez beda pomagac. Naprawde na poczatku przyda sie kazda para rak do pomocy, zwlaszcza ze nie bedziecie mieli od razu takiej wprawy :laugh: Duzo odpoczywaj
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki Asiuleks!! My chyba na początek zdecydujemy się na jedno ale 140x60 ale jeszcze rozważamy. Chcemy zrobić im pokoik a wszyscy mówią, że w nocy lepiej jest mieć je bliźej własnego łóżka a tam nam się dwa nie zmieszczą My na razie rozważamy wózek firmy Implast - Spider, słyszałaś coś o nim?? http://www.implast.com.pl/ trochę dłuo się strona otwiera. W celu nabrania wpraw wbieray się na zajęcia w szkole rodzenia - są rozbudowane o opiekę nad dzidzą. ;)

12. asiuleks

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    co do lozeczek to wczesniej czy pozniej bedziesz musiala miec dwa, bo jak skoncza 5-6 miesiecy to beda sobie krzywde robic - wkladac palce do oczu, ciagnac sie za uszy, drapac, szczypac itp. ;D Wozek ogladalam na stronce - wydaje sie miec wygodne i szerokie siedziska - lezyska ;D kazdy (albo kazda) beda miec swoje miejsce w wozku i nie beda na siebie wlazic. Chcecie miec chlopcow, dziewczynki, czy parke????Wiesz juz czy jedno czy dwojajowe????W rodzinie mial ktos bliznieta czy to po kuracji hormonalnej???

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie