reklama

Bol w dole brzucha w 26 tyg. ciazy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ayashi86, 17 Czerwiec 2016.

1. Ayashi86

Ayashi86 Zaangażowana w BB

Witajcie.

Jestem w 25 i 6 dniu ciazy (jutro wbija 26 tydzien) dzisiaj zaczelo mnie bolec w dole brzucha, jest to bol taki jak na okres i co jakis czas brzuch sie robi twardy na kilka sekund i przechodzi. Gdy stoje najbardziej boli.
    Czy powinnam sie z tym udac do lekarza?? Czy to raczej normalne??

2. rozmaryn

rozmaryn Fanka BB :)

Z tego co pamiętam to mogą być skurcze przepowiadające ale moim zdaniem powinnaś zapytać lekarza.

3. reklama
  4. Ayashi86

Skurcze zaczęły mi się jakieś 2tyg temu, a ten ból wygląda jak ból okresowy. Już zadzwoniłam do angielskiej położnej, kazali mi wziasc paracetamol (a jakże) a jak ból nie przejdzie po około 2h to mam się do nich odezwać. Na razie nie ma tragedii ;-)

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom

5. Ayashi86

Dokładnie... Anglia ;-) ale wzięłam ich sugestie i wzięłam paracetamol i odziwo pomogło ;-) I dzidzia tez się rusza jak zawsze więc wszystko wyszło dobrze ;-)

6. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

a skurcze minęły czy tylko ból?

7. Ayashi86

Skurcze też minęły ;-) doszłam do wniosku że chyba mój maluszek musiał się jakoś tak ułożyć że na coś mi naciskał bo teraz wszystko przeszło ;-)

8. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Jak plamiłam 2 tygodnie te pani doktor była zdziwiona, że nie wzięłam paracetamolu. Więc wzięłam i nospe też, poleżałam i na szczęście też dobrze się skończyło. A w Polsce to unikają paracetamol jak ognia

9. Ayashi86

Pani przez telefon powiedziała że mogę wziasc albo paracetamol albo cocodamol, który jest 2x mocniejszy o_O
    Ja na szczęście nie plamilam ;-)

10. reklama
  11. hajduczka

hajduczka Fanka BB :)

W Polsce to sami pacjenci unikają paracetamolu, wolą od razu dostać antybiotyk - a wiadomo do czego prowadzi częste łykanie tego typu tabletek. Bez komentarza.

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  12. Ayashi86

To ja już wolę wziasc paracetamol raz na ruski rok, mniejsze zło...

Poleć forum