reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol w dole brzucha w 26 tyg. ciazy

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie.

Jestem w 25 i 6 dniu ciazy (jutro wbija 26 tydzien) dzisiaj zaczelo mnie bolec w dole brzucha, jest to bol taki jak na okres i co jakis czas brzuch sie robi twardy na kilka sekund i przechodzi. Gdy stoje najbardziej boli.
Czy powinnam sie z tym udac do lekarza?? Czy to raczej normalne??
 
reklama
Skurcze zaczęły mi się jakieś 2tyg temu, a ten ból wygląda jak ból okresowy. Już zadzwoniłam do angielskiej położnej, kazali mi wziasc paracetamol (a jakże) a jak ból nie przejdzie po około 2h to mam się do nich odezwać. Na razie nie ma tragedii ;-)

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie... Anglia ;-) ale wzięłam ich sugestie i wzięłam paracetamol i odziwo pomogło ;-) I dzidzia tez się rusza jak zawsze więc wszystko wyszło dobrze ;-)

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skurcze też minęły ;-) doszłam do wniosku że chyba mój maluszek musiał się jakoś tak ułożyć że na coś mi naciskał bo teraz wszystko przeszło ;-)

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak plamiłam 2 tygodnie te pani doktor była zdziwiona, że nie wzięłam paracetamolu. Więc wzięłam i nospe też, poleżałam i na szczęście też dobrze się skończyło. A w Polsce to unikają paracetamol jak ognia
 
Pani przez telefon powiedziała że mogę wziasc albo paracetamol albo cocodamol, który jest 2x mocniejszy o_O
Ja na szczęście nie plamilam ;-)

Napisane na Lenovo A3500-F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Polsce to sami pacjenci unikają paracetamolu, wolą od razu dostać antybiotyk - a wiadomo do czego prowadzi częste łykanie tego typu tabletek. Bez komentarza.
 
reklama
Do góry