reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bole i skurcze w 16 tc

Czyli musze zacisnac zeby i czekac..oszczedzam sie,bo nic nie robie tylko leze..co jest okropne,bo wtedt sie bardziej skupiam na bolu..a w Internecie to juz chyba wszystko przeczytałam :-p
 
reklama
Ozdoba26, nasze wypowiedzi są tylko sugestiami lub luźnymi komentarzami. Moje posty nie mogą zastąpić Ci porady lekarskiej. Jeśli tylko coś Cię niepokoi warto byś skonsultowała to ze swoim lekarzem.
 
Ale ja to konsultowalam i ani moj lekarz ani lekarz na IP za bardzo nie przejeli sie tym.Uznali zw nic nie mozna i tak zrobic,musze lezec i tyle..Moj lekarz uznal ze to skurcze jelitowe.Ale ja wiem ze to macica,to moja druga ciaza,wiec wiem gdzie obecnie znajduje sie moja macica,i wiem ze to ona boli i twardnieje.O wszystkich moich dolegliwościach i obawach mowie i mojemu lekarzowi,i w szpitalu jak rowniez temu ktory robi mi usg( poniewaz jest to inny lekarz,nie moj prowadzacy)zawsze slysze tylko nospa,magnez,lezec...To okropne,bo czuje ze cos sie dzieje a najgorsze ze nie wiem dlaczego
 
W tej sytuacji mogę ew. doradzić jeszcze konsultację z innym lekarzem ale nie na izbie przyjęć a w trybie ambulatoryjnym.
 
Do góry