reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

Rene1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2016
Postów
1 753
Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Moje cykle są regularne aczkolwiek ostatni okres niby w terminie ale to było raczej skąpe plamienie po czym po dwóch dniach obfite normalne krwawienie. Okres wiec zaczął się w sobotę i w środę na wieczór skończył się. Obecnie jestem 5 dni po okresie a brzuch boli mnie jak bym zaraz miała dostać go z powrotem. Co to może być?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiście ze wiele zdaje sobie sprawę. Prowadzę kalendarzyk ponieważ staramy się od 3 mcy o dziecko. Jak u was wyglądają dni płodne a przynajmniej co je zwiastuje

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam sporo sluzu. Jestem drazliwa. Troche kluje jajnik. Tempearury teraz nie mierze. Tylko szyjke badam.
 
No i mam pytanie. Wczoraj robiłam a był to 13 dc test owu. Test robiony o 17 .co o tym myśleć? Jest to 3 cykl starań

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1468500676-1d1mld.jpeg
1468500687292.jpg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1468500687292.jpg
    1468500687292.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 568
reklama
Testy powinno sie robić od przynajmniej 9dc. Żeby widzieć kiedy ciemnieja. Ogolnie zasada jest prosta. Najciemniejsza kreska na teście to pik Lh. A od tegoż piku w ciągu 24-48h (a niektóre źródła mówią nawet do 72h) następuje owulka.
 
reklama
Do góry