reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bradykardia u noworodka

Dołączył(a)
12 Sierpień 2020
Postów
2
Witam potrzebuje rady. Synek 6 dni lekarz stwierdził bradykardie. Miała któraś podobna sytuacje? Jak odbywało się leczenie i jak to wpływa na późniejsze życie? Bardzo proszę o jakieś rady.
 
reklama
Hej. Jak Twoj synek? Moja córeczka ma niskie tetno spoczynkowe w 3 dobie. Czekamy co dalej. Proszę daj znać
Witaj u mas na szczęście okazalo się wszystko ok. Dostalismy skierowanie do kardiologa, po badaniach okazalo sie wszystko ok. Teraz mamy kontrole jak maly skonczy rok. Ponoc dosc czesto zdarza się to u noworodkow, które pozniej z tego "wyrastają"
 
Witaj u mas na szczęście okazalo się wszystko ok. Dostalismy skierowanie do kardiologa, po badaniach okazalo sie wszystko ok. Teraz mamy kontrole jak maly skonczy rok. Ponoc dosc czesto zdarza się to u noworodkow, które pozniej z tego "wyrastają"
Dziękuję Ci za odpowiedź. Wlasnie to samo powiedzialy mi polozne na obchodzie. Uspokoiłam sie nieco i jestem dobrej myśli. Dziękuję i duzo zdrowka dla malucha :)
 
Witam, niestety u mojej malej wykryto podobne schorzenie. Arytmiczne tetno i spadek jak przy bradykardii. Wszystkie wyniki w ciazy byly dobre. Teraz po urodzeniu brak wad serca echo dobre stanu zapalnego ani infekcji nie ma. Co robic? Czekac?
 
Hej. Nas wypuścili w piątej dobie. Zrobili konsultacje z cenionym pediatrą kardiologiem. On stwierdził że te wartości tętna są w normie. Spadki tętna były tylko z rana. Popołudniu było ok. Echo serca w porządku. Na wypisie napisali że wszystko jest ok. Że nie wymaga kontroli u kardiologa. Dziś córka ma rok i wszystko jest ok
 
Hej. Nas wypuścili w piątej dobie. Zrobili konsultacje z cenionym pediatrą kardiologiem. On stwierdził że te wartości tętna są w normie. Spadki tętna były tylko z rana. Popołudniu było ok. Echo serca w porządku. Na wypisie napisali że wszystko jest ok. Że nie wymaga kontroli u kardiologa. Dziś córka ma rok i wszystko jest ok
Bardzo sie ciesze ze Twoj dzidzius jest zdrowy 🥰 ja nie moge sie doczekac kiedy dostane taka sama informacje. Na razie jestesmy jeszcze w szpitalu juz 7 dobe obserwujemy rozchwiane tetno w spoczynku 85-90 przy aktywniejszej dzidzi 120-140. Moja mała ladnie je przybiera na wadze. Urodzila sie w terminie. Nie wiem czym jest to spowodowane :(
 
reklama
Moja mała też miała podobne wartości tętna. Urodzona sn w terminie, ciąża i poród bez komplikacji. Dobrze że ładnie je i przybiera. Pewnie już marzysz żeby jak najszybciej być w domu, ale dobrze że Was monitorują o wszystko dokładnie sprawdzają. Trzymam kciuki ❤️
 
Moja mała też miała podobne wartości tętna. Urodzona sn w terminie, ciąża i poród bez komplikacji. Dobrze że ładnie je i przybiera. Pewnie już marzysz żeby jak najszybciej być w domu, ale dobrze że Was monitorują o wszystko dokładnie sprawdzają. Trzymam kciuki ❤️
Dziekujemy ❤️ Ja trafilam do szpitala wlasnie po zlym ktg ktore wskazalo arytmiczne tetno. Bylam juz 2 dni po terminie i szykowalam sie na porod sn. Nastepnego dnia informacja o cc i obserwacja dziecka po porodzie. Tydzien jak w matrixie. Wszystko bylo inaczej niz planowalam 🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry