reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak chęci

reklama
Może na strach przed ciążą pomoże antykoncepcja? Ja stosowałam nuvaring i musiałam pamiętać tylko 2razy w miesiącu, żeby wyjąć na okres i włożyć po okresie. A jesli sama masz orgazmy a z mężem się nie udaje, to może pokażesz mu co lubisz. Zrób sobie orgazm przy nim i z jego pomocą 🙂 fajny jest ten wibrator łechtaczkowy, przy seksie gdy będziesz się stymulować mąż też poczuje przyjemne wibracje.
 
reklama
Uwielbiam seks z moim obecnym partnerem, jednak muszę przyznać że w pierwszym trymestrze ochotę na seks miałam większą i byłam przy tym bardzo spełniona jako kobieta. Teraz trochę się nam pozmieniało, ponieważ nawet już nie informuję męża o swoich potrzebach.
 
Do góry