reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak orgazmu

reklama
A ja myślę, że mąż może być po prostu zestresowany przez nową pracę, nowe mieszkanie. Moim zdaniem powinnaś z nim szczerze pogadać.
 
Hej - szukam informacji na temat fajnych żeli intymnych na urozmaicenie seksu. Testujemy rózne zele intymne i przetestowaliśmy do tej pory kilka:

czerwony Durex- taki sobie

niebieski unimil - o wiele lepszy

zastanawiamy sie jeszcze nad durexem intense

Jakie Wy polecicie?
 
Najlepiej to chyba osobiście testować i dobrać taki który najlepiej z nami współgra podczas seksu. U nas z testowanych póki najlepiej sprawdził się durex Warming, w pomarańczowej tubie.
 
Stres zabija libido u kobiet to prawda. Czasami też ciężka praca i ogólnie zajmowanie się dziećmi itp... Ze mną było tak że nawet przestałam dbać o siebie. Jak wróciłam po macierzyńskim do pracy to zupełnie inna osoba niż kilka lat temu. Zaczęłam coś z tym robić znalazłam taki preparat Feminam Libido to takie specjalne zioła z Ameryki. Gdy zaczęłam to brać nie tylko wróciła ochota na seks ale wróciła również kobiecość. Znowu zaczęłam nosić krótkie sukienki, pończochy jak kiedyś. Fryzjer co najmniej raz w miesiącu przymusowo, kosmetyczka. Nie wiem być może jakaś depresja czy marazm to były ale dzięki tym tabletkom znowu poczułam się kobietom. Polecam kobietom które tak jak ja tkwiły w czym takim.
 
Hej. Moje doświadczenie jest takie, że jak w poprzednim związku byłam inicjatorką zbliżeń to facetowi się w końcu znudziło... za łatwo mu przychodziło. Aktualnie mam męża od 5 lat, razem jesteśmy ponad 10, ja nie inicjuje zbliżeń a on jest napalony jak tylko zobaczy kawałek mojej golizny 😁 nie wiem czy to inny poziom testosteronu czy działa zasada że facet musi zdobywać.
 
Myślę, że to stres spowodowany przeprowadzka i zmianą otoczenia powoduje u Twojego partnera te blokady,problemy. Najlepszym lekarstwem bedzie czas i twoje wsparcie. Jednak polecam tez wspomagacze dla panów, można je kupić bez recepty w aptece.
Też uważam że to stres spowodowany zmianami. Faceci nie chcą okazywać takich slabosci i przyznawać się. Więc mówią że wszystko jest ok.
 
reklama
Do góry