reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki

reklama
Ja już po 4 czy 5 chyba, no i wydaje się, że już jest regularna... :( Ale pocieszające jest, że mniej obfita i mniej bolesna niż przed porodem :)
 
Dziewczynki, mam pytanie! Pierwszą miesiączkę od początku ciąży dostałam 25.10.2006, od jakiegoś tygodnia boli mnie bardzo prawy jajnik, brzuch mam czasem jak balon, odrzuca mnie od śniadań, jestem czasem zmęczona (wynik wstawania w nocy do Krystianka - około 2-3 razy, i tak chodę spać o 1:00 w nocy). Czy też macie takie objawy?? Teraz wszystko musi wrócić do normy, a więc przede wszystkim poziom hormonów, więc... Co o tym myślicie?? W ciąży raczej nie jestem...
 
ANIK78 ja mam identycznie zupelnie jakbym czytala o moich objawach i wlasnie mam dostac @ (trzecia juz) i w tym tygodniu mam wlasnie takie objawy lacznie z odrzucaniem od sniadan , ale wiesz ja tego bym nawet w zyciu nie skojarzyla z @.
Tylko ze u mnie to prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy jest wieksze;-) , jednak mam nadzieje ze jeszcze nie ;-) .
 
Iwka, mój mąż nalega żebym zrobiła test... Mnie się wydaje, że nie powinnam być, ale teraz po przeczytaniu Twojej wiadomości już sama nie wiem

Kochana, w razie czego będziemy się wspierać no i razem rodzić ;)
 
Odwiedziłam dziś moją ginkę i ona powiedziała, że jak dalej nie będzie @ (a może nie być z powodu karmienia) to mogą się zacząć napady gorąca i zimna, mdłości itd. Trzeba wtedy koniecznie zrobić badania na poziom hormonów żeby sprawdzić czy nic niedobrego się nie dzieje.

Ja się cieszyłam, że @ nadal nie ma, a tu się okazuje, że na dłuższą metę to może być kłopot.:baffled:
 
reklama
Hmmm, ja już nie karmię od 2,5 miesiąca jakoś, a zimno towarzyszy mi w zasadzie cały czas... Coś mi się wydaje, że wizyta u ginki się kłania :( (a tak nie lubię...)
 
Do góry