reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki

reklama
Ivka, ale ja właśnie pierwszą @ dostałam 25.10. Ale na wizytę się zapiszę, bo kolejki w tej naszej służbie taaaaaaakie są, że pewnie jak dobrze pójdzie, to na styczeń zapiszą.
 
ANIK78 no to wiadomo ze jakby co.................... to trzymamy sie razem :-) i z mamaoli oczywiscie.
Tymczasem jednak licze na to ze mi napiszesz czy dostalas te @;-) bo dzisiaj mnie juz korcilo zeby kupic test, no ale nie bede wariowac:eek: .
 
Iwka, więc nie wytrzymałam i kupiłam za namową męża test, bo dzisiaj jak zobaczyłam jajecznicę na stole, to... No i nie jestem w ciąży:-), cieszę się, bo chciałabym poczekać z drugim bobaskiem do momentu, w którym Krystianek zacznie mi już porządnie chodzić, będzie można się z nim jakoś porozumieć, bo inaczej byłoby ciężko - jestem zdana tylko na siebie, bo mąż musi pracować. Buziaki dla Ciebie i może zrób ten test, jeśli bardzo się denerwujesz. Powiem Ci, że czekając na wynik, moje serce waliło jak szalone:szok:. Mąż natomiast stwierdził, że mamy ciuszki i inne potrzebne rzeczy i gdybym była w ciąży, to może nie byłoby tak źle. W każdym bądź razie kupując test zaopatrzyłam męża w gumowe ubranka.

:cool2:
 
ANIK wiec masz wiec masz z glowy;-) , nie musisz sie zastanawiac. Troszke mnie to pociesza bo tez wolalabym jeszcze troszke poczekac.

To by dopiero bylo bo wiesz ja to w sumie jeszcze karmie mala a w ogole jak z Marysia zachodzilam w ciaze to mialam "wspomaganie" od lekarza ,tzn. tabletki na zwiekszenie jajeczkowania bo nie moglam zajsc w ciaze. No ale to wszystko sie moglo pozmieniac w moim organizmie (sama nie wiem) . W kazdym razie czekam do poniedzialku, chyba ze wczesniej nie wytrzymam:-D i kupie test.
Musze sie trzymac na spacerze z daleka od apteki :laugh2: :laugh2: .
Pozdrowionka
 
ANIK-u drogi kupilam dzis na spacerze test no ale czekalam na meza ze zrobieniem, wiadomo, wiec........ nie jestem w ciazy:no: , chociaz @jeszcze nie nadeszla. Z tego wszystkiego to nie wiem czy sie cieszyc czy smucic:confused: :confused: .

Kurcze mam nadzieje ze nie bede tak sprawdzac co miesiac;-) a pewnie dopiero jak przestane o tym myslec to sie stanie.
Poki co mamy wiecej czasu dla naszych maluszkow:tak: .
Pozdrowionka
 
Ivka :), mój mąż powiedział, zebym zaopatrzyła się w testy na allegro, żebym czuła się pewniej i tak nie wariowała :). To jest już mój 2 test od porodu :), a @ też jeszcze nie dostałam...

Ivka, a kiedy byście chcieli kolejnego bobaska??
 
reklama
Aniu, ty lepiej za jakis czas ponow test - ja przy pierwszej ciazy jak zrobilam pierwszy test tez nic nie wykazalo, a potem sie okazalo, ze jednak bylam w ciazy.
 
Do góry