reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak mleka NAN!?

kinka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Luty 2007
Postów
379
Miasto
Z-G
Witajcie, czy w Waszych miastach też nie ma mleka NAN? Do tej pory kupowałam w Biedronce (bo blisko) albo w marketach ale od kilku dni sie rozglądam i pustki na półkach. Wjednym sklepie zapytałam i powiedzieli, że producent coś tam i przez najbliższe 2-3 tyg na pewno nie będzie. A jak u Was?
 
reklama
Ja daję córci BEBIKO 3 ale też widziałam pustki na półce gdzie zawsze był NAN. (to w Biedronie) ale byłam w Stokrotce i tam pełne półki - więc może zależy od sklepu i ceny...
 
Nie straszcie mnie:szok:. Ja karmie Hanie NANem, ale póki co jest na półkach:tak:. A kupuje w Carrefourze;-). Może to z Biedronką jest coś nie tak:confused:.
 
ja NAN widze wszedzie gozej z SINLAC bo znikł ze wszystkich sklepów

Żeby kupić Sinlac to przejechałam chyba z 6 marketów i 10 aptek- i kupić mi się udało 1 opakowanie w tej ostatniej. Koszmar! Ale w Kauflandzie zapewniali mnie że we wtorek będzie dostawa, więc mam nadzieję, że tak faktycznie się stanie.
 
wczoraj widzialam Nan w Realu.
Za to mielismy problem z Bebilonem 3. Nie bylo ani w Carrefourze ani w E.Leclercu. Dopiero w Realu udalo sie kupic, ale strasznie malo bylo tych puszek.
 
Dzięki za odpowiedzi. W Biedronce kupowałam najczęsciej i jak napisałam nie ma ale nie tylko tam. Byłam też w Tesco i Auchanie i brak! :-(Niestety nie wszystkie markety które wymieniacie są w moim mieście, więc ie mogę sprawdzić. Wczoraj kupiłam mleko HIPP 3 i poszło - mała pije:tak: i jeśli NAN nie wróci to chyba jakoś damy rade. A może te braki NAN w sklepach zależą o regionów czy jak, że u nas brakło a w innych miastach jest. Mam jeszcze Carrefour i Lidl (tylko dalej) ale jak wypijemy HIPP to jeszcze tam poszukam. Hmm... ciekawe o co chodzi? Pozdrawiam.
 
Ja też mam kłopoty z zakupem NAN 1:wściekła/y:, natomiast 2 można już gdzie niegdzie spotkać. Rzeczywiście w Biedronce, Auchan i sieciach osiedlowych ostatnio występują braki tego mleczka. Ale bez problemu można się zaopatrzyć w NAN w Lidlu np. w Tczewie, tylko już w wyższej cenie.
 
reklama
Witajcie, zadzwonilam wczoraj do NESTLE, zeby sie dowiedziec co i jak. Okazuje sie , ze faktycznie nienadazaja z produkcja i dostawa. Najwazniejsze , ze mleczka juz do nas nadciagaja i lada chwila sie to unormuje. Najwieksze braki sa z NAN1 i SINLAC. Pozdrawiam
 
Do góry