reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzeg

czesc dziewczyny!

Ja co prawda jestem z Opola ale w Brzegu pracuje!!! Chetnie poznam mamy z Brzegu.
Becioo mój maluszek urodzony miesiąc przed twoim ale moja mysia urodziła sie w domku!!! wybrałaś jednak opolski szpital.
Newt a ty gdzie rodziłaś??
 
reklama
ewuniaf, tak wybrałam szpital w Opolu bo uważam,że tam jest bardzo profesjonalna opieka i nie żałuję swojego wyboru. A Ty jakim sposobem mieszkając w Opolu znalazłaś pracę w Brzegu!!?? To raczej ludzie z Brzegu szukają pracy we Wrocławiu albo Opolu bo u nas lipa z pracą :-(
 
Becioo No akurat tak się złożyło że w moim zawodzi nie było dla mnie pracy w Opolu a Brzegu się znalazła. Pozostała dwójke dzieciaczków rodziłam w opolskim szpitalu. Opieka rzeczywiście profesjonalna. Ale jeśli chodzi o miłe wspomnienia z pobytów to wszystko zależy na czyj dyżur sie trafi :) ale to tak jak wszedzie :)
 
Ech, ja miałam rodzić we Wrocławiu. Wszystko już było zaklepane, rodzinny poród itd., ale zachciało mi się tydzień przed terminem odwiedzić jeszcze teściów w Górze (niedaleko Rawicza), no i już nie zdążyłam wrócić ;-) Na poród w górowskim szpitalu złego słowa nie mogę powiedzieć, ale trzy i pół dnia na oddziale, to był koszmar po prostu! Gdyby sie okazało, że Misiek ma żółtaczkę i musiałabym zostać jeszcze trochę, to wróciłabym z nerwicą i on pewnie też.
 
No ja się na domowy zdecydowałam miedzy innymi po to by uniknąć leżenia na oddziale... Wolałam byc cały czas z dzieciakami w domku :) A najlepsze jest to że moje starszaki strasznie chorowite były od maleńkiego a Hanusia- ta urodzona w domku zdrowa jak rybka i nie zna w ogóle szpitali, przychodnie zna tylko dlatego że na szczepienia chodzimy!!!
 
ja po porodzie przywiezli mnie do szpitala bo rodzilam w domu i nie zdazylam rodzic w szpitalu :) Sorka ze przez jakis czas mnie nie było. Ale teraz ponownie sie odezwalam :) co tam u was slychac
 
Hej :-)
Cicho tu :-(
A fajnie by było poznać kogoś ze swojego miasta, zwłaszcza, że mieszkam tu dość krótko :tak:
Jest tu jeszcze ktoś??
 
reklama
Do góry