reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUCH

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2005
Postów
14
DZIEWCZYNY PROSZE OPISZCIE CO TO ZNACZY STAWIANIE SIĘ BRZUCHA JAK TO SIĘ OTCZUWA CZY RÓŻNI SIĘ TO OD WYPYCHANIA SIĘ DZIDZI. CZEKAM ???????????
 
reklama
Stawianie brzucha... mhm. pewnie to samo, co stawianie sie macicy. To takie twardnienie i napinanie podczas bezbolesnych skurczy przygotowujacych (ale jeszcze nie przepowiadajacych) do porodu.
 
Własnie wczoraj zadałam podobne pytanie mojemu ginowi. I dobrze - bo w tym pzrypadku - tak wyczułam z jego reakcji - nei powinno sie ignorować takiego napinania. U mnie okaząło sie, że jest to zwiazane z praca jelit ale gin stwierdził to dopiero po badaniu.Jeżeli macie w najbliższym czasie wizytę - zapytajcie o to po prostu :)
 
a mi się to dzieje po seksie ::) myślę że to to co opisujecie, bo mam twardą macicę i takie dziwne uczucie napięcia, ale mija po jakichś paru minutach, więc to chyba nic groźnego... :)
 
:( :( :( :( :( :( :( :( :( Ja mam wlaśnie taki klopot ...mój brzusiu robi się twardy na dole dosłownie taka gula wielkości awokado. Zgłosiłam to ginowi chciał mnie polożyć w szpitalu powiedział że macica się stawia i wypycha maleństwo.Brałam przez 3 tyg progesteron teraz kaprogest i leże.
 
reklama
Mnie sie tez brzuszek napinal i napina. Wczesniej macica miala skurcze z prawej strony, wiec biore duphaston. A tez to juz chyba jelitka :-[
 
Do góry