reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuchata galeria

oj dorotka 2 kilo nie dramat:) dramat bedzie na koniec ja w najlepszym wypadku będe ważyć 84 kilo!!!! kupiłam dzis krem na rozstępy gerbera mam nadzieje że przynajmniej moja skóra wyjdzie z tego bez szwanku... no trzeba spróbować w każdym razie:p
 
reklama
w sumie to nie przejmuje sie wcale,a nawet ciesze,bo jakies 1,5 miesiaca temu waga staneła mi i nic,dopiero teraz po swietach przytylam kg,no i z tego powodu jestem b.dumna,bo juz sie zastanawiałam czy ma dzidzia to wogole rosnie,no ale chyba tak,chociaz nie wierze w te przeliczniki,bo wg nich i rozmiaru maluszka na:-) usg kiedy bylam w 11 tyg to moj dzidzius powinien byc w 7,buziaczki
 
Jolu brzusio prześliczny.
Też taki chce!!!

A co do wagi - to ja ważę jakieś 100gr za dużo :-D Ale ja w ciągu dwóch tygodni od informacji o dwóch kreskach wróciłam do wagi (znaczy przytyłam dwa kilo). Przecież nie mogłam się dalej odchudzać :baffled:
 
efilo! jużniedługo będziesz miała brzusio śliczny :tak: masz na to pełną gwarancję hihihi:-D oj zajrzyjmy to w maju, porównamy wtedy nasz opinie o brzuszkach w upałach końca wiosny :DD
 
Jesteśmy w najlepszym położeniu ze wszystkich mam (no może majóweczki mają lepiej). Nie będziemy musiały chodzić w namiotach w środku zimu. A upału też raczej wyczerpującego przez ostatnie miesiące ciąży nie doświadczymy :-) A brzuszkami na ciepło będziemy mogły się chwalić wszem i wobec.
Za to dzidzie będą mieć cieplusio całe lato - dla takich maluszków akurat. Pamietam jak mi znajoma opowiadała że jak ona urodziła, to było lato stulecia i jej dzidzi nosiło jedynie pampersa. Na cokolwiek więcej było za gorąco :szok:
 
Nareszcie!!!
Mój Ukochany zrobił mi zdjęcie. Oto mój brzusio:

4b9e71ecf225ce46.jpg
 
Jaki piękny kształtny brzuszek!!!
Nie to co mój taki jakiś niewymiarowy i przesunięty na prawą stronę :zawstydzona/y:
 
piekne zdjęcie, na prawde i oswietlenie i wszystko:)) moje niestety komórką robione, no róznica niesamowita:)
 
reklama
Do góry