Rybcia_21
Fanka BB :)
Agnes wiem jak czekasz na to aby Ci powiedzieli po NST że idziemy rodzić.
Ja tak czekałam od 30 Kwietnia i az tu nagle z 7na 8 Maja trafiłam na patologie ciąży i od 4:30 dostałam pierwszych bóli i o 9:20 trafiłam na porodówkę i juz moje maleństwo było ze mną o 12:50 8 maja tuliłam ja w ramionach a tatuś przecinał pępowinę.
A pogoda jest dziś troszkę lepsza niż w poniedziałek.Można jeszcze to przeżyć
Ja tak czekałam od 30 Kwietnia i az tu nagle z 7na 8 Maja trafiłam na patologie ciąży i od 4:30 dostałam pierwszych bóli i o 9:20 trafiłam na porodówkę i juz moje maleństwo było ze mną o 12:50 8 maja tuliłam ja w ramionach a tatuś przecinał pępowinę.
A pogoda jest dziś troszkę lepsza niż w poniedziałek.Można jeszcze to przeżyć
zaraz umyję płytki w łazience w ramach prac fizycznych a potem może coś przyjemniejszego ... niech ten synuś wychodzi juz ...
zeby to jeszcze znaczylo, ze wczesniej dzis zasne ... ale to watpliwe ...