Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
aczkolwiek byłam dzisiaj na izbie przyjęć, bo mały zrobił nam niezły numer. Po wtorkowej wizycie mój gin mnie postraszył sprawdzaniem tych ruchów, że dzisiaj zaalarmowałam męża, że mały coś niemrawy jest. No to przyjechał po mnie z pracy i pojechaliśmy na izbę :-(Troszkę sobie poczekaliśmy bo to badanie NST to trwa trochę, a przede mną były takie 2 badania. W każdym razie to był fałszywy alarm :-) a mały sobie wesoło fikał jak już mój brzucho był podłączony do aparatury ... Położna ku mojemu zdziwieniu stwierdziła, że wcale nie musi być 10 ruchów w ciagu godziny ...
no w każdym razie wytłumaczyłam jej, że mój lekarz kazał mi uważać na to bo miałam ryzyko wystąpienia cholestazy, która na szczęście nie pojawiła się ... no ale same wiecie, że gdybym coś zaniedbała w momencie, gdy mały już prawei jest z nami to bym do końca życia sobie nie wybaczyła ... 

okropna perspektywa. A dzisiaj mam jeszcze takie pulchniutkie dłonie i czuję sie jak napompowana

Bo te 3 st mniej to dla mnie za mało :-)