• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

  • Starter tematu Starter tematu Melanie
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
WOMEN sąsiadka mnie zapewniała (bo była u mnie z cora przed chwilą) ze w miejsckim płaci sie tylko za salę jednoosobową 150 zł, znieczulenia są za darmo ale potwierdzę jutro i Ci napisze!!!

AGNES OBY BYŁO SZYBKO I BEZBOLEŚNIE!!!!
 
Dzień dobry

Wlasnie jade do Biziela na kontrole po amniopunkcji,wiec zapytam sie i napisze jakie koszta ZZO i osobnej sali po porodzie,po powrocie napisze.Pa pa
 
Renifer sąsiadka ma chyba złe dane. Za jedynkę płaciło sie 2 lata temu 300 zł a za taką extra z kołyska i firankami nawet 500 zł za pobyt.

No chyba że od tego czasu dostali jakies wytyczne ze za dużo kasują i te rzeczy potaniały :crazy::eek:.:eek:
 
A wiec dziewczyny
Wynik badania kariotypu płodu-zapis odpowiada prawidłowemu kariotypowi męskiemu
Wynik badania biochemicznego płynu owodniowego-nie stwierdzono obecnosci patologicznego prążka
Takze wyniki są dobre,lecz pani dr, mówila ze nie wyklucza to faktu ze trzeba obserwowac dzidzie i ze nie bedzie powiklań takze teraz 31 ide na echo serduszka.
A o ZZO zapomnialam z tego wszytskiego spytać.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry