Kasiad
Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Nie chcę Cię martwić Madziara, ale z tym brzuszkiem to niestety nie jest to tak oczywiste. Mi brzuszek opadł 5 tygodni przed porodem! I to tak wyraźnie, że wszyscy mi mówili, że niedługo urodzę. Byłam przekonana, że urodzę wcześniaka, brzuch miałam tak nisko i okropne bóle w kroczu. A urodziłam 2 tygodnie przed terminem, czyli porod miałam o czasie (38 tydzień).Mam już bardzo nisko brzuszek (a zaczął sie obniżać tydzień temu) - u wieloródek podobno 2 tygodnie przed porodem tak sie obniża. Bóle w kroczu mogą świadczyć o tym, że dziecko pcha sie do kanału rodnego, no i skrócona szyjka. Poza tym lekarka od początku przepowiada mi wcześniejszy poród ze względu na komplikacje na początku. Ja zresztą tez mam takie przeczucia, tylko chce dotrwać chociaż do przeprowadzki.
Ale może u Ciebie bedzie szybciej bo ja nie miałam szyjki skróconej


a dystrybutory (wg mojego meza) musza sie napelniac 