Madziara
Sierpniowa mama'07
Agnes super, że masz już przy sobie takiego kochanego synka. Życze ci wszystkiego dobrego :-)
Ja niestety znikam z forum na jakiś czas. Właśnie się przeprowadziliśmy - to znaczy wczoraj przenieśliśmy wszystkie rzeczy na nasze przyszłe mieszkanko. A obecnie korzystam z ostatnich chwil dostępu do neta żeby życzyć Wam wszystkiego dobrego i do zobaczenia we wrześniu - mam nadzieję :-)
Ja niestety znikam z forum na jakiś czas. Właśnie się przeprowadziliśmy - to znaczy wczoraj przenieśliśmy wszystkie rzeczy na nasze przyszłe mieszkanko. A obecnie korzystam z ostatnich chwil dostępu do neta żeby życzyć Wam wszystkiego dobrego i do zobaczenia we wrześniu - mam nadzieję :-)
bardzo powoli idzie mi to przestawianie. Na szczescie dla mnie w ciagu dnia potrafie sobie przydrzemac razem z malym ;-)
poza tym mam domownikow przy sobie, ktorzy pomagaja, wiec mam czas nawet wsmarowac w siebie kosmetyki poporodowe i pocwiczyc
czuje sie prawie jak anorektyczka...