Kasiad
Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Każde 3D jest też wyposażone w 2D, więc pewnie ma w swojej ofercie też to zwykłe. Ale pewności 100% nie mam.Hej dziewczyny mam pytanie ja muszę iść do Szymańskiego na usg na konsultację czy on ma tylko to 3D za 250 czy zwykłe tańsze też mam?
Miałam iść do Wasilewskiego ale on ma urlop do końca miesiąca :-( i muszę iść do tego

az wreszcie usiadlam bo maly zassał smoka i sie sam usypia ... on tak lubi nas zwodzic, bo zasypia niby przy piersi a jak go sie odlozy to po kilku minutach sie znowu aktywizuje ;-) a w prezencie slubnym o poranku dostalismy od syna wieeelką kupkęęęę