RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
RYBCIA ja własnie nie chce dzidzi przyzwyczajac do naszego łózka, choc jest takie duze ze pewnie bliźniaki tez by tam sie zmiesciły.

, mam nadzieje ze bede twarda
)


, mam nadzieje ze bede twarda Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


, mam nadzieje ze bede twarda Już sie doczekać nie mogę hihi:-)Women to nieźle jak to juz 8okienku u Ciebie jest.Jeszcze trochę i będzie 9i później tylko czekać na poród
Już sie doczekać nie mogę hihi:-)




i coraz ciężej!!! gratuluję Kochaniutka moja:-):-):-):-)Dzień dobry kochane
A wiec zrobie tak jak mówicie będe brała tylko wtedy kiedy brzuch mi sie postawi albo zacznie boleć nie bede faszerować dzidzi tabsami.
A ja musze sie pochwalić dzis wskoczyłam w ósme okienko hehehe![]()
sama jestem w szoku jaka ze mnie gosposia się robi, no a to widać mam po mamuśce, która mnie przyzwyczaiła do domowej roboty kompotów, które sie pilo calą zimę... aż nabrałam ochoty na kompot z czereśni :-) bede musiala sie zadowolić kupnym ... 
