Women23
Mama Dorianka
Women a wiesz ze im bliżej porodu to czas szybciej leci
Kurcze a ja mam wrażenie jak by miało to trwać wieki,ale ogólnie cała ciąża zleciała szybko
A mi sie wleczei coraz ciężej!!!
no mnie chyba też zaczyna hehe

Mi się czas dłużył od 30 Kwietnia do 8 maja
normalnie jak by to wieki trwało to czekanie kiedy ten dzień szczęśliwy nadejdzie
bo juz zaczyna sie odliczanie może dlatego hehe:-)
gratuluję Kochaniutka moja:-):-):-):-)
Dziękuje kochanie,bardzo bardzo ;-):-) Do juterka Pati,jesteśmy umówione.
Ciężaróweczki,
No to jesteście już bliziutko :-) Napięcie rośnie hihi
aż nabrałam ochoty na kompot z czereśni :-) bede musiala sie zadowolić kupnym ...
Jutro do lekarza. Jestem ciekawa co pani dr powie.
No ja najdalej rozwiązania ale juz też czuje to napięcie hihi:-)
Kompot z czereśni boże ja to zwariowałam na jego pkt w ciązy w tesco wykupowałam wszystkie możliwe i dostępne.
A u lekarza Agnes dowiesz sie na pewno samych dobrych rzeczy

Dobranoc MAMUSIE :-)

:-)

no więc za tydzień mamy to usg i wtedy do niej już tylko z wynikiem