RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
ANIU powodzenia u gina, czekamy na ralacje!!!
ARABELLA ja wiem,ze jak mi zle pojdzie z pierwszym porodem w bydgoszczy, to drugiego dzidziolka rodze w szubinie!!!
buziaki na dobranoc!!!
ARABELLA ja wiem,ze jak mi zle pojdzie z pierwszym porodem w bydgoszczy, to drugiego dzidziolka rodze w szubinie!!!
buziaki na dobranoc!!!
wreszcie znalazłam czas, żeby do niego zadzwonić i się umowic hehe
wiecie jaka mam ochotę wypic colę ?! niesamowitą ... a rzadko piję takie swinstwa, bo nie dosyc ze tuczy to zeby psuje ... no ale karmiac nie mozna pic gazowanych... kurde, znowu mnie ochota naszła ... wrrrr 





chyba lepiej go będzie ubierać niż żywić hihi