ania138
miłość w trzech wymiarach
No to ja nie będę oryginalna i :
Witam w też szary i pochmurny dzień.
My już dzisiaj zaliczyliśmy Reala, w ostatnim miesiącu to jesteśmy w nim co 2 lub 3 dni ale właśnie zdałam sobie sprawę że ja to po porodzie długo marketu nie zobaczę bo z takim maluszkiem nie będę się pchała w te wirusy i zarazki a to akurat będzie ten okres
.
soppana witaj fajniutki ten Twój Ignaś
Dzisiaj mam jeszcze w planach pranko i prasowanko.
Mężulko pojechał dokończyć robotę a ja czekam na moich rodziców bo mają przyjechać na kawusię.
Rety czasem żałuję że mam otwartą kuchnię bo muszę zmywać na bieżąco
, tak to bym drzwi zamknęła i nie ma bałaganu
.
No to idę zmywać , do później
Witam w też szary i pochmurny dzień.
My już dzisiaj zaliczyliśmy Reala, w ostatnim miesiącu to jesteśmy w nim co 2 lub 3 dni ale właśnie zdałam sobie sprawę że ja to po porodzie długo marketu nie zobaczę bo z takim maluszkiem nie będę się pchała w te wirusy i zarazki a to akurat będzie ten okres
.soppana witaj fajniutki ten Twój Ignaś
Dzisiaj mam jeszcze w planach pranko i prasowanko.
Mężulko pojechał dokończyć robotę a ja czekam na moich rodziców bo mają przyjechać na kawusię.
Rety czasem żałuję że mam otwartą kuchnię bo muszę zmywać na bieżąco
, tak to bym drzwi zamknęła i nie ma bałaganu
.No to idę zmywać , do później


