hej,
ale ponuro dzisiaj i taki mam nastrój bo i synuś jest troszkę marudny :-(oczy mu sie zamykają ale nie może zasnąć, to wysszłam na spacer, przy okazji małe zakupy zrobiłam, ale po 5 min od wejscia do domu sie obudził z takim żałosnym płaczem, że aż za serce chwytał ... cycał cycek moj, miętolił ssał no ale ile można, w koncu połozyłam go sobie na klatce i tak odjechał w kilka minut. Przełozyłam do łozeczka go i mam nadzieje, ze 3 h pospi. No chyba ze to jeszcze opoznione efekty szczepienia z czwartku, czy moze ta pogoda, jak sadzicie ?
Kasiad,
Dzieki za link :-)
Renifer,
Kochana, ty to nabralas rozmachu z imprezami i woogle z czynnosciami przednarodzinowymi hihi nozki nie puchną to sie szaleje, co ? ;-) Jesli chodzi o zmywarkę to mam Siemensa jakis tam model z wyswietlaczem ile czasu do konca, i 4 programami zmywania, na pol wsadu tez jest mozliwosc. Jestem zadowolona, ale teraz juz bym kupila 60. Ogolnie to trzeba nabrac wprawy z uzytkowaniem, od układania po stosowanie bo czasami czegos nie domyje

ale i tak kocham ten sprzet, szczegolnie po wizycie gosci. jak rodzinka sie zjezdza to patrza rozmarzonym wzrokiem jak wciskam gary do niej i wracam do stołu posiedziec zamiast stać przy zlewozmywaku hehe
A ten odplamiacz dr jakis tam ( nei czytalam calego watku ;-)) to do ubranek dzieciecych jest ? taki sensitive ?