RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
hehe, same kociary!! a ja wole psy!! 
jakoś od małego nie przepadam za kotami, u kogoś to mi sie nawet podobają ale nie u mnie ;-);-)

jakoś od małego nie przepadam za kotami, u kogoś to mi sie nawet podobają ale nie u mnie ;-);-)
i jeszcze skrytykowała
, stwierdziła że jak dla niej to za mokra, a ja ją piekłam dla nas a nam smakowała, a najbardziej mężowi a o to chodziło.
i masowałam brzuszek mini przyrządem do masażu i pomagało.