ania138
miłość w trzech wymiarach
aniu mi też piosenka od samego rana leci w głosnikach.
A musze Ci się przyznać ze skopiowałam sobie Twojego kotka i mam go na pulpicie tak mi się on podoba.
To bardzo mi miło


super pioseneczka!!!
kurde, u nas już na październikówkach trzy dziewczyny tulą swoje maleństwa, musze zagęścić ruchy z tym sprzątaniem!!!
Nie załamuj mnie, a u mnie nic sie nie dzieje

, może też zacznę sprzątać ale tak solidnie 
taniej jest np w rosmanie ( kosmetyki i jedzonko)