Madziara
Sierpniowa mama'07
Arabella gratulacje!!!
Renifer kupki jak najbardziej w porządku a co do ulewania to niestety niektóre dzieci tak maja. Trzeba pamiętać, żeby w łóżeczko pod główka było nieco wyżej. Z czasem to minie. A to że dziecko chce być ciągle przy piersi to normalne - około drugiego miesiąca to się zacznie normować, poza tym może traktować pierś jako smoczek i wtedy w ogóle by go nie puszczał.
Mój Nikus za to stracił głos - no w ogóle go nie słychać. Idę popołudniu do lekarza i zobaczymy co powie. Tak mi zal mojego maleństwa.
Renifer kupki jak najbardziej w porządku a co do ulewania to niestety niektóre dzieci tak maja. Trzeba pamiętać, żeby w łóżeczko pod główka było nieco wyżej. Z czasem to minie. A to że dziecko chce być ciągle przy piersi to normalne - około drugiego miesiąca to się zacznie normować, poza tym może traktować pierś jako smoczek i wtedy w ogóle by go nie puszczał.
Mój Nikus za to stracił głos - no w ogóle go nie słychać. Idę popołudniu do lekarza i zobaczymy co powie. Tak mi zal mojego maleństwa.
:-

Jednak równowaga musi byc i natura sama sobie to teraz wyrównuje