Ewelina z Bydgoszczy
Fanka BB :)
Witajcie,
Wszystkiego najlepszego dla nowej bydgoszczanki:-),
witam nową mamusię i od razu pytanko, czy mieszkasz może na Wyżynach?
Reniferku, z tego co mówiła nam połozna w szkole rodzenia, to maluszek ma 2 tygodnie na odzyskanie wagi urodzeniowej, także spokojnie
,
a karmienia piersią, to szczerze gratuluje sukcesu:-), dla mnie nie było nic ważniejszego niz karmienie piersią, dawało i daje nadal dużo satysfakcji, mimo że próbowałam go podkarmić sztucznym mleczkiem, (tak w nawiasie, to i tak się nie udało do tej pory
).
A do becikowego potrzeby też jest pesel maluszka, na który się czeka ok 2 tygodni.
Wszystkiego najlepszego dla nowej bydgoszczanki:-),
witam nową mamusię i od razu pytanko, czy mieszkasz może na Wyżynach?
Reniferku, z tego co mówiła nam połozna w szkole rodzenia, to maluszek ma 2 tygodnie na odzyskanie wagi urodzeniowej, także spokojnie
, a karmienia piersią, to szczerze gratuluje sukcesu:-), dla mnie nie było nic ważniejszego niz karmienie piersią, dawało i daje nadal dużo satysfakcji, mimo że próbowałam go podkarmić sztucznym mleczkiem, (tak w nawiasie, to i tak się nie udało do tej pory
).A do becikowego potrzeby też jest pesel maluszka, na który się czeka ok 2 tygodni.

mam nadzieję że to te górnę ząbki co się przebić nie mogą(?) ]
otworzyli nam nowy na gdańskiej z automatycznymi drzwiami i zero schodów:-) po drugiej stronie bankomat a potem na śniadeckich na targ:-) tak więc wszystko po drodze. :-) Najpierw wpadniemy do "zetki" na ciasteczka owsiane;-)
najlepsze jest to ze wieczorem nie moge zasnac, wiec nie wiem czy to dobry pomysl teraz isc na drzemke:-)