milkaaa
Czerwcowa mama'08
Czesc Dziewczyny
Wpadam z takim pytaniem: obilo mi sie o uszy ze dr Wasilewski zostal wyrzucony ze szpitala, z pracy
Poniewaz jestem w ciazy, a to wlasnie on prowadzil moja poprzednia ciaze - bylo dla mnie oczywiste ze bedzie prowadzil kolejna. A tu taki surprise
Jesli cos wiecie - prosze o info, moze byc na priv
Wpadam z takim pytaniem: obilo mi sie o uszy ze dr Wasilewski zostal wyrzucony ze szpitala, z pracy

Poniewaz jestem w ciazy, a to wlasnie on prowadzil moja poprzednia ciaze - bylo dla mnie oczywiste ze bedzie prowadzil kolejna. A tu taki surprise
Jesli cos wiecie - prosze o info, moze byc na priv
:-)
. Trzymaj sie i zdrówka dla Mikołajka.

.
. Dzisiaj od rana pralka w ruch bo jeszcze po niedzieli też przyjedzie i mam jej naszykować nową porcję
, fajnie mam. Jak coś macie to mi podeślijcie to mam też wasze poprasuje 