RENIFER_24
M-X'07, W-IX'09
MADZIARA ale słodziak!!! wiem co czujesz walcząc z chorobą maluszka bo mam to samo 
trzymam kciuki by synus szybko wrócił do formy!!!

trzymam kciuki by synus szybko wrócił do formy!!! Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

trzymam kciuki by synus szybko wrócił do formy!!!
, a ja Cie jeszcze zmartwię bo Majka budziła sie na mleko w nocy do 2 i pół lat
. A jak przestała to ja juz byłam w ciąży i wstawałam siusiu
, więc ja sie wyśpię, no właśnie ciekawe kiedy
.

. Sprawdzam za każdym razem żeby pielucha była dobrze założona i dokładnie wszędzie przylegał i w większości przypadków niestety mokro
. I nie że za rzadko zmieniam bo pieluchy nawet na pół suche wywalam. Przesikuje się najczęściej z lewej tylnej strony. Spróbowałam nawet większą mu założyć i na 2 jedna przesikana. Może ja jednak coś źle robię, albo mam jakieś felerne te pieluchy.:-(
. Tylko rok temu po lecie kiedy to mały przyzwyczaił się do nocnego picia wody i tyle jej trąbił co noc, że rano się przesikał :-(. Ale to minęło.......no czasami może się zdarzało jak się np. źle ułozył ale to jak starszy był od waszych chłopaków. Proponuję siusiaczki w dół i wysoko na przodzie zapinać pieluchę - nawet za pępkiem i dosyć ciasno.
i w dodatku nie wypił mleka, ale obudził się o północy wypił butlę i spał do 6
i teraz jeszcze dosypia.