Kasiad
Mamy lutowe'07 Fan(ka)
O rety! ale się ludziska porozkładali :-( Zdrówka wszystkim chorowitkom, i tym dużym i tym małym 
Co do Pampersów to nam nigdy żaden przez całe 9 miesięcy nie przeciekł jeśli chodzi o siuśki. Zdarzyła się kilka razy kupka, jak Oli była już większa, ale jeszcze na samym cycu, więc kupki były wodniste, ale to zdarzyło się naprawdę kilka razy. W tym okresie kombinowałam z innymi pieluchami - Haggiesy dla mnie były beznadziejne, niby gumka u góry a i tak kupa wyciekła górą, poza tym w kroku ze zsikanej pieluchy robiła się gruba twarda klucha. Rossmanowskie sobie chwalę, zaraz po Pampersach, ale jednak Pampki na pierwszym miejscu, bo z siuśków robi się miękka galaretka w kroku, więc chyba dla dziecka najwygodniejsze.

Co do Pampersów to nam nigdy żaden przez całe 9 miesięcy nie przeciekł jeśli chodzi o siuśki. Zdarzyła się kilka razy kupka, jak Oli była już większa, ale jeszcze na samym cycu, więc kupki były wodniste, ale to zdarzyło się naprawdę kilka razy. W tym okresie kombinowałam z innymi pieluchami - Haggiesy dla mnie były beznadziejne, niby gumka u góry a i tak kupa wyciekła górą, poza tym w kroku ze zsikanej pieluchy robiła się gruba twarda klucha. Rossmanowskie sobie chwalę, zaraz po Pampersach, ale jednak Pampki na pierwszym miejscu, bo z siuśków robi się miękka galaretka w kroku, więc chyba dla dziecka najwygodniejsze.
.
, dostał dużych oczu na widok taty.
. Ok. 10.00 już jestem do życia.
.
) jak Franek ząbkował. Ale o dziwo to były już kolejne zęby chyba górne dwójki lub trójki.
choć ten argument jest dla mnie mało wiarygodny, gdyż Franek od 8 miesiąca jadł już na noc butlę mleka z puchy z kaszką a budził się do 15 miesięcy. I tak ni stąd ni z owąd z dnia na dzień mu przeszło - nie chciał juz wody ani smoka w nocy.....poprostu spał całą noc.
,
.