AgnesBest
Fanka BB :)
cóż za krwawe historie :-) a ja nie mogę spać :-
wściekła/y
d kilku dni tak mam ...
Renifer,
Tak, pamiętam, też marzyłam w połogu o dłuugiej kąpieli ;-) jeszcze troszkę i spełnisz swoje marzenie ... Oby Miki szybko wydobrzał całkowicie ;-)
Rybcia,
To nieźle zaszalałaś. Ja planuję jak w superniani zrobić za 2mce i 3 tyg "CYCI PaPa" i z tej okazji wypić 3 lampki wina, Coca Colę i zjeść surówkę ze świeżej kapusty hehe

Soppana,
Fajne te mikołaje, może też zamówię u Ciebie 2 dla moich bratanic
A mój Igi miał ostatnio przejściowe problemy z kupką i dzisiaj jak się odczopował to na tatusia zmianie walnął 2 pod rząd, aż sie z pampka wylewało


No i w środku co nocy budził się co godzinę, nie wiem o co mu chodzi hehe odsypialiśmy to dzisiaj do 13 ... nasz rekord = oczywiscie byly przerwy na jedzonko, bo jak inaczej
Renifer,
Tak, pamiętam, też marzyłam w połogu o dłuugiej kąpieli ;-) jeszcze troszkę i spełnisz swoje marzenie ... Oby Miki szybko wydobrzał całkowicie ;-)

Rybcia,
To nieźle zaszalałaś. Ja planuję jak w superniani zrobić za 2mce i 3 tyg "CYCI PaPa" i z tej okazji wypić 3 lampki wina, Coca Colę i zjeść surówkę ze świeżej kapusty hehe


Soppana,
Fajne te mikołaje, może też zamówię u Ciebie 2 dla moich bratanic

A mój Igi miał ostatnio przejściowe problemy z kupką i dzisiaj jak się odczopował to na tatusia zmianie walnął 2 pod rząd, aż sie z pampka wylewało



No i w środku co nocy budził się co godzinę, nie wiem o co mu chodzi hehe odsypialiśmy to dzisiaj do 13 ... nasz rekord = oczywiscie byly przerwy na jedzonko, bo jak inaczej


