AgnesBest
Fanka BB :)
Renifer,
Kurcze to straszne z tym katarkiem :-(mam nadzieje, ze lekarz pomoże
To ja zaczynam się bać
Moje dziecię dzisiaj wreszcie spało jak przedtem, tylko raz po 2 sie obudził zjadł i do 6:30 spał. Obudził sie akurat na czas, zeby go przygotować do wyjazdu na rehabilitacje.
Trzymam kciuki za WOmen. Oby poród lekkim był :-)
bo dobrze wiemy, że rzadko tak bywa ...
Kasiad,
Sprobuję z surówka, i tak jem już wiecej, ale ogolnie mam obawy, to chyba ta psychoza powzdeciowa jaka przechodzilismy z Igim. Ostatnio jednak cos mu zaszkodzilo, to chyba była czekolada, bo połasiłam się na jakies batony i ptasie mleczko... Moze od tego mial problemy z kupką ...
To dzisiaj surówkę zjem, ale co do niej
nie mam weny na gotowanie 
Soppana,
A jak przebiegało u was odstawianie ? Robiłas to stopniowo ? Muszę zacząć się zastanawiać. I tak kazde dziecko inaczej reaguje a ja boję sie ze mi nie da sie odstawić
Kurcze to straszne z tym katarkiem :-(mam nadzieje, ze lekarz pomoże
To ja zaczynam się bać

Moje dziecię dzisiaj wreszcie spało jak przedtem, tylko raz po 2 sie obudził zjadł i do 6:30 spał. Obudził sie akurat na czas, zeby go przygotować do wyjazdu na rehabilitacje.
Trzymam kciuki za WOmen. Oby poród lekkim był :-)
bo dobrze wiemy, że rzadko tak bywa ... Kasiad,
Sprobuję z surówka, i tak jem już wiecej, ale ogolnie mam obawy, to chyba ta psychoza powzdeciowa jaka przechodzilismy z Igim. Ostatnio jednak cos mu zaszkodzilo, to chyba była czekolada, bo połasiłam się na jakies batony i ptasie mleczko... Moze od tego mial problemy z kupką ...
To dzisiaj surówkę zjem, ale co do niej

nie mam weny na gotowanie Soppana,
A jak przebiegało u was odstawianie ? Robiłas to stopniowo ? Muszę zacząć się zastanawiać. I tak kazde dziecko inaczej reaguje a ja boję sie ze mi nie da sie odstawić

,
,