AgnesBest
Fanka BB :)
No to pozytywnie zaczyna się dzień, nieprawdaz ?
Ja tez marze o bezproblemowym ząbkowaniu, ale to sie dopiero okaże.
Ja mam małego wampira, który jak już jest głodny to autentycznei rzuca się ludziom do gardeł. Dziczeje i wije sie na rekach hehe Wczoraj zasnal dopiero ok 23 :-)
Chyba miał za dużo wrażen, teraz jeszcze spi ;-) został zatankowany godzinę temu i spi
ale wstał raniutko i byl na przedostatniej rehabilitacji. PO 20 listopada mamy kontrole i sie okaze czy jeszcze jedna seria bedzie potrzebna.
dzisiaj jedziemy do moich rodzicow i tam na groby, zostaniemy na noc
Ja tez marze o bezproblemowym ząbkowaniu, ale to sie dopiero okaże.
Ja mam małego wampira, który jak już jest głodny to autentycznei rzuca się ludziom do gardeł. Dziczeje i wije sie na rekach hehe Wczoraj zasnal dopiero ok 23 :-)
Chyba miał za dużo wrażen, teraz jeszcze spi ;-) został zatankowany godzinę temu i spi
ale wstał raniutko i byl na przedostatniej rehabilitacji. PO 20 listopada mamy kontrole i sie okaze czy jeszcze jedna seria bedzie potrzebna.dzisiaj jedziemy do moich rodzicow i tam na groby, zostaniemy na noc



.
, Piotruś się strasznie męczy przy cycu, bo nie może oddychać i ze złości mnie gryzie
.
,
;-)