reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Wesołego po świętach !
ja sie nawet nie miałam kiedy logować :(
u nas mineły te chłodne dni na podrozowaniu, ale bylo milo spotkac sie z rodziną. podjesc troszke, ale bez przesady.

Renifer,

jak masz przekonanie, ze to dla was obojga dobre to zycze CI wytrwalosci i konsekwencji w tym dietowaniu :)
mi akurat wlosy nei wypadaly, ale jakby co to sa w aptece specjalne szampony, wiec warto skorzystac.

u mnie dzisiaj nieciekawie, bo w pracy same problemy i wogole... szkoda gadac, mam doła i tyle.

czekam na wiosnę :0
 
reklama
OJ:szok:coś mi się komp zawiesił, ale już ok:tak:Święta święta i po świętach my również w rozjazdach było miło i przyjemnie.Teraz czas wracać do codzienności.Jutro jadę na zastrzyk:baffled:bo się odczulam znowu będe zakręcona po tym zastrzyku:rofl2:no ale jak trza to trza to dla mojego zdrówka:tak:

A moja niunia znowu policzki ma zaognione:no:już naprawde nie mam siły na to cholerstwo(azs) a przed świętami tak się cieszyłam bo już wszystko znikło a tu masz babo placek:wściekła/y:babcie ją nakarmiły i teraz jest efekt:crazy:
attachment.php
 

Załączniki

  • mamusia i córeczka.jpg
    mamusia i córeczka.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 46
No tak to jest z tymi babciami :)

A ja się pochwalę, że Nikosiowi przebił dzisiaj pierwszy ząbek. Tak coś podejrzewałam, bo ostatnio troszkę marudził i wydawało mi się, że dziąsełko jest napuchnięte i proszę - dzisiaj dorwał się do mojego palca i.. okazało się, że chciał się mamusi pochwalić ząbkiem :D
 
Madziara, skoro pierwsza odkryłaś ząbka, to nalezy ci się nagroda od męża:-D:-D:-D, a dla Nikodema gratulacje:tak::tak::tak:


a ja czekam na lekarza, Piotruś ZNOWU chory, kaszel nosek zapchany,oczy załzawione, to chyba wszystko przez tę paskudną pogodę:no::angry::angry::angry::angry:,

a w sobotę roczek- goście zaproszeni, tort zamówiony, restauracja zarezerwowana:szok::szok::szok:, a solenizant chory, nie wiem co robić:-:)-:)-(
 
Cieszyłam się, że ząbek bezproblemowo a tu w nocy podwyższona temperatura i nos zapchany :( Z drugiej strony już od paru dni psikał i pewnie ten ząbek w końcu wyrzucił choróbsko na wierzch.

Ewelina do soboty jeszcze parę dni, mały się podkuruje - będzie dobrze.
 
Madziara gratulacje dla synusia!!! my też czekamy na ten pierwszy ząbek ale narazie cisza ;)))

kasia@28 a na co uczulona jest mała?? śliczna fotka!!

mnie jest troche mniej na bb bo mama zabrała sie z nami po świetach!
 
reklama
Madziara pierwszy zabek wow:-) gratulacje!
U nas dwa dni gorsze- synek cos zasypiac nie chcial- jakby za kare mial to robic. Ale maz znalazl na niego sposob i jest juz ok (oby):-). A tak to bylismy dzis robic paznokcie (ja i synek)- tzn nie sobie- mam takie swoje dwie panie ktorym robie pazurki- nazywam je ciocie-babcie:-). Jak jednej robie to druga Brunem sie zajmuje hi hi. Zawsze wraca caly wycalowany i pachnie perfumami- mza wtedy mowi, ze maly na babeczkach byl:-D. Milej nocki.pa
 
Do góry