reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Olka to chyba musimy zacząć palić ;-) brrr....

Moja zna całe nasze mieszkanko, przez tyle lat "mieszkala" w róznych jego miejscach..... ciężki z niej zawodnik.
 
reklama
Krolcia plamki są ale czy srebrne hmm takie jasne :-)
A kwitnie tak jak mówisz taki blady róż :-)
Jeśli dobrze wypatrzyłam, to może być Hoja woskownica?
 
Hej!
Ale tu kwiatowo sie zrobilo:-) normalnie tylko patrzec gdzie wiosna;-)...

Ja jak zwylke noc do dooopy,pozno szlam spac,mlody dzisiaj dal czadu z kaszlem a od 5 to myslalam ze to ja go "udusze" hehe...i ja zaczynam kichac;/ wrrr

Krolcia i jej Botanic,piekne cuda:-)
 
Witam wyspana maksymalnie!:-)
Dzisiaj żadne do mnie się nie przyszlajało w nocy:-D! Może to kwestia podkręconego grzejnika na noc....albo przypadek.


Nie istotne, ważne, ze miało miejsce he he:-D


No to w takim razie to jest Hoja Carnosa. Woskownica to Polska nazwa tej roślinki, nadana z resztą ze względu na kwiaty. Wszystkie kwiaty hoji wyglądają jakby z wosku były ulepione.:tak:


Kaaasiulka zdrowia dla Was.


Ja młodego zostawiłam na kilka dni w domu, ale widzę, że kaszle tak samo, mniej ale nadal tak mokro mocno. Może jakiś wykrztuśny mu jeszcze zapodam, bo na razie jedziemy na pulneo.
 
Veronica Eurespal to inaczej pulneo właśnie tylko o innej nazwie. Dla nas też jest najlepszy, ale chyba w tym przypadku muszę go wspomóc czymś wykrztuśnym.

Położyłam Daniela spać a sąsiad zaczął uskuteczniać wiercenie! Grrrrrrrrrr ja nie wiem czy on sobie ścianę w dziurki robi czy jak. Średnio raz w tygodniu coś wierci i tak od jakiś kilku miesięcy:wściekła/y:
 
Karola dla Was rowniez zdrowka!

Ja zeby tak nie wialo to bym z nimi chociaz na 15 min wyszla,w sumie na katar i kaszel dobra taka pogoda;) ale od wczoraj siedzimy w domu..

Veronica Pulneo to odpowiednik Eurespala i nie kupisz go bez recepty;PP
 
No i znowu coś mącą, że to forum inaczej wygląda:crazy:

Tu u nas nie wygląda, żeby wiało, śnieg sobie swobodnie pada.

Mały w końcu zasnął. Skończyło się wiercenie i padł momentalnie. Mam nadzieje, ze na dziś dziurek:-p sąsiadowi starczy:-D
 
reklama
U nas też sąsiedzi działają, ale to już chyba koniec bo trwa i trwa i trwa :-(
Właśnie wróciłam ze spaceru, pogoda na spacerowanie moim zdaniem pięknaaaa :-)
 
Do góry