reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CELULITOWI mówię - NIE!!!!!!!

hogata

czerwcowe mamy 2005
Dołączył(a)
10 Grudzień 2004
Postów
3 865
Miasto
Szczecin :)
Witajcie,
szukam skutecznego sposobu (oprócz ćwiczeń) na pozbycie się celulitu. Piszcie prosze, błagam. PO ciąży musze doprowadzic swoje ciało do normalności. Zwłaszcza tyłek i uda.

Ja narazie zamierzam sie smarować i zawijać folią na noc. Czytałam ze to skuteczne jest.

Co wy na to? Co już sprawdziłyście na sobie? Co działa?
 
reklama
czesc hogata :) :) :)

ostatnio to bardzo modny temat w gazetach i tv..........troche sie juz naczytalam i naogladalam!!!ale ile w tym wszystkim prawdy....

sama stosuje peeling z serii lirene, swietnie pachnie, napina skore i pozniej jest gladziutka i napieta, trzeba go stosowac przynajmniej 3 razy w tygodniu, jak na razie nie widze roznicy ale to dopiero tydzien stosowania!!!

no i jeszcze stosuje na przemian zimne i cieple masaze prysznicem, na poczatku chwilke a przy koncu juz jakies 30 s.....
dobrze ujedrnia i napina skore.....

tu chodzi o to, ze po peelingu skora sie "otwiera", po masazu dobrze jesr ukrwiona co daje to, ze jak sie pozniej smaruje balsamem antycelulitowym to substancje czynne wchlaniaja sie lepiej i glebiej!!!!

to ten peeling http://www.lirene.pl/pl/lirene_cialo/produkt_opis.php?ids=3&id=313

a to cala seria http://www.lirene.pl/pl/lirene_cialo/lirene_seria.php?id=3

zamierzam jeszcze kupic sobie serum na celulit :)

wszystkim walczacym zycze powodzenia!!!!
 
witaj Joaska !!! Nareszcie jakis odzew. Taka seria do walki z celulitem do fajny i pewnie skuteczny pomysl. Szkoda ze na efekt trzeba czekać...ale cóż jak mus to mus. Ciekawa ta seria Lirene...no i jeszcze ciekawsze jak to cenowo wychodzi. Chociaz nie bede skąpić. Najważniejsze zeby piec ładne i jedrne posladki. Dziekuje i czekam na wypowiedzi innych dziewczyn.
 
hm,ja kiedyś też owijałam się folią i smarowałam kremem ,ale (jak już pisałam Hogatko ) miałam słomiany zapał ;) a teraz od dwóch dni smaruję się kremem na cellulit firmy bielenda,jakaś morska linia. Bardzo fajny zapach!konsystencja(żel),łatwo się wchłania tylko dłonie się potem kleją ,o dziwo,reszta ciała się nie klei a jest wręcz gładziutka i to od pierwszego użycia :) nawet mój mąż to zauważył ;) podobno efekt(tradycyjnie już chyba) po 6 tyg i ma ponoć 75%skuteczności ::) zobaczymy. A co do folii to muszę poprosić męża żeby kupił i może 2 razy w tyg na noc też sobie założę :) Używam też 2 razy w tyg peelingu do ciała. Może pożyczę od mojej mamy takiego małego "masażera" ,włącza się go ,hop,do prądu i przykłada w wybrane miejsca i tam takie małe obrotowe kulki masują :) przyznam że jak kiedyś masowałam tym to trochę mnie ten tłuszczyk "bolał" :p a no i ważne przy pozbywaniu się cellulitu to pić dużo mineralnej ,niegazowanej wody ,u mnie to pasuje bo karmię piersią i wręcz męczy mnie pragnienie,mam nadzieję że na tej mojej wodzie nie zbankrutujemy ;D ;)
może napiszemy sobie datę i za 6 tyg sprawdzimy swoje ciałka :) możemy też tu się wspomagać w słomianych zapałach ;)
buźka :-* razem damy radę! 8)
 
To żeby twój słomiany zapał poszedl precz, droga Kalrolinno...daje ci mega kopniaczka na dobry początek. Ja niestety jeszcze nie zaczęłam, bo czasu brak. A przez te mrozy to szybko po pracy zmykam do domku i juz nosa nie wystawiam na ziąb. Za nic. Wieccelulit jeszcze troszke musi poczekać. Bede pisać jak mi idzie.

Dzisaj jest 24.01.2006 r.....za 6 tygodni tj. 07.03.2006 r. ..sprawdzamy wyniki...co? OK
 
to ja tez sie pisze...............

na ten 7 marca, moze i mnie sie uda!!!

a sllyszalam jeszcze ze dobry masarzysta moze doprowadzic skore do ladu, ale za to troszke trzeba zaplacic!!!
no i kosmetyczka, z tego co wiem to u mnie w miescie takie cos kosztje kolo 40 zl, to jest masarz i wcieranie jakis specyfikow w skore i podobno dziala!!!!
mam zamiar sie wybrac, moze raz albo dwa.............

a teraz jestem na malej dietce, chcociaz nie powinna, bo karmie Kube jeszcze cycem.....

jak cos jeszcze znajde to napewno napisze!!!!
 
posiedzialam troszke w sieci i znalazlam diete przeciw celilitowi, masaz do samodzielnego wykonania i ogolnie wiadomosci jak z nim walczyc!!!

ogolne:
http://www.twojadieta.info/artykul/cellulitis/
http://www.obcasy.pl/cellulit/CellulitProblem!!!!,1,195,99.html

masaz:
http://www.obcasy.pl/cellulit/Cellulit_masaz_wspomagajacy_leczenie.,1,195,211.html

dieta:
http://www.obcasy.pl/cellulit/Cellulit_co_jesc._Dieta_antycellulitowa,1,195,212.html

mam nadzieje, ze sie przya, ja masaz zastosuje napewno!!
 
Ja chciałam się pozbyć cellulitu i tłuszczyku na siłowni, ale byłam dziś u gina i mi zabronił, tzn. powiedział, że on by się wstrzymał.
A moim zdaniem sport dużo lepiej pomaga niż wszystkie kremy na cellulit.
 
oj ..jak fajnie ze teamt sie ruszył ;)

AsiaM racja, racja z tym sportem...ćwiczę owszem...ale chciałabym jeszcze dodatkowo cos zastosować. Jak to wszystko razem zastosuje sie to i efekt powinnien byc szybszy i trwalszy. Tak myśle.

Joaska dzieki za linki. Jak tylko znajde chwilke zaraz sobie poczytam. Kremu jeszcze oczywiście nie kupiłam i sie jeszcze nie foliowałam. Moze dzisiaj mi sie uda. I kto tu ma słomiany zapał? Co? ;)

Pozdrawiam ciepło
 
reklama
a ja juz od lutego zapisalam sie na aerobic..............

i kupilam zel pod prysznic z algami ( podobno maja dzialanie przeciwcellulitosowe) termal spa palmolive, kosztuje 8 zl :)

trezba sie wspomagac, a mam nadzieje ze kosmetyli i cwiczenia dadza jakies efekty, no i oczywiscie odpowiednia dieta!!!
 
Do góry