reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette- krwawienie

G

guest-1681834848

Gość
Cześć, przychodzę do was, bo już totalnie nie wiem co robić. Byłam u dwóch ginekologów, jeden mówił że mam za bardzo powiększone endometrium, trzeba lyzeczkowac macicę, a poza tym widzi pełno pęcherzyków w jajnikach ale to dobrze bo to są pęcherzyki gotowe do zapłodnienia, także możemy się na spokojnie starać o dziecko. Drugi powiedział że rzeczywiście jest powiększone ale nie trzeba lyzeczkowac i że w jajnikach mam pęcherzyki i trzeba to leczyć ( tłumaczył że to są jajeczka które zamiast pękać podczas owulacji, odkładają się w jajnikach). Ten drugi doktor przepisał mi tabletki antykoncepcyjne cerazette żeby ten problem wyleczyć, nie ukrywam, kompletnie mi to nie pasuje, ponieważ chcieliśmy z mężem się postarać o drugie dziecko... Zaczęłam brać te tabletki jak zaczęła mi się miesiączka i zazwyczaj miałam okres ok 5 dni i 6,7 taka końcówka że dosłownie delikatnie plamilam, a teraz nie wiem kompletnie co się dzieje, mam 6 dzień okresu a leci ze mnie jak przy pierwszym dniu... Dodatkowo boli mnie podbrzusze i plecy z tyłu, krew ma żywo czerwony kolor i lecą jeszcze skrzepy... Zapisałam się do dobrego lekarza już prywatnie ale wizyta dopiero w poniedziałek. Poza tym pierwsze słyszę żeby jakieś jajeczka odkładały się w jajnikach. Czy tak na prawdę jest i tylko te tabletki pomogą ? Czy odstawić te tabletki ? okres minie jak je odstawie ?Boje się że będę dalej tak krwawić bo z tego co widzę to końca nie widać....( Ps. Poszłam do dwóch ginekologów, dlatego, że ten pierwszy niestety poszedł na urlop na pół roku i musiałam zmienić lekarza..)
 
reklama
Do góry