reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cesarka a atak padaczki

reklama
Wlasnie niewiem co mam zrobić ale chyba tak zrobię jestem w 36 tyg i już mam zgładzona szyjkę i do tego 2 cm rozwarcia w czwartek mam iść właśnie do szpitala na konsultacje z neurologiem
 
No właśnie czytałam dużo o tym. Ale jak lekarzowi tak powiedziałam to mi powiedziała że ona nie może mi dać skierowania.
 
Na bank Ci da skierowanie na cc
Oni sie naprawdę nie powazni.Jak to moze nie byc wskazaniem do cc.
Jakbys jej dala w łapę to by Ci dala.
Cc to koszty dla szpitala dlatego zawsze zwlekaja itp.
Nigdy bym nie poszla do baby ginekologa tak w ogóle faceci sa o niebo lepsi.
Moglas zapytać jej czy ona z padaczka by rodziła naturalnie.
 
Moim zdaniem z padaczka tylko cc! Za duze ryzyko. Takie skierowanie powinien wystawic lekarz neurolog ktory Cię prowadzi, bo chyba przed ciaza chodzilas do jakiegos neurologa? On ma cala dokumentacje, historie choroby i na tej podstawie. Nie jakis przypadkowy neurolog raz spotkany. Lekarz ginekolog powinien Ci wskazac droge jak to zalatwic i gdzie. Od tego jest w koncu. To tak jak na wskazania okulistyczne daje okulista skierowanie na cc a nie ginekolog.
 
Ostatnia edycja:
Link do: Epilepsja a poród
Takie cos znalazlam
Pisza ze niby jak sie leczy i nie ma napadów to można sn ale Ty masz. ja bym sie nie zgodziła na sn nawet jak w ciąży nie mialas bol i wysiłek moze to spotegowac.masz do tego prawo bo masz obawy.
Za duze ryzyko
 
No właśnie czytałam dużo o tym. Ale jak lekarzowi tak powiedziałam to mi powiedziała że ona nie może mi dać skierowania.

Ja tez choruje od kąd pamiętam. Niedawno okazało się że jestem w ciąży fakt to dopiero 6 tydzień ale już mi lekarz powiedział, że w grę w moim przypadku wchodzi tylko cc. Generalnie osoby chore na epi muszą mieć cc ponieważ poród sn zagraża Tobie i dziecku. Musisz walczyć o swoje bo to ci się poprostu należy.
 
Chodzilam. Do neurologa choruje na to od 12 roku życia. Do 18 roku prawadzil mnie inny lekarz potem przejął inny do niego często nie chodzilam ale wizyty były . Będę u niego w czwartek i będę walczyć o to skierowanie . Boję się tylko że powie mi że mi nie da ...
 
Ja tez choruje od kąd pamiętam. Niedawno okazało się że jestem w ciąży fakt to dopiero 6 tydzień ale już mi lekarz powiedział, że w grę w moim przypadku wchodzi tylko cc. Generalnie osoby chore na epi muszą mieć cc ponieważ poród sn zagraża Tobie i dziecku. Musisz walczyć o swoje bo to ci się poprostu należy.
Często masz ataki ? Jak one wyglądająu ciebie
 
reklama
Musi dać Ci skierowanie na cc ja tez choruje ale od 7 roku życia więc już 19 lat i też po skończeniu 18 lat zmieniłam lekarza. Było ich kilku bo szukalam najlepszego aż znalazłam oczywiście według mnie. Ale w naszym przypadku cc jest obowiązkowe.
 
Do góry